تاجران کاشی و سرامیک صادراتی| صادرات کاشی و سرامیک

تاجران کاشی و سرامیک صادراتی| صادرات کاشی و سرامیک
  • نام فایل: تاجران کاشی و سرامیک صادراتی| صادرات کاشی و سرامیک
  • دسته بندی: تجار و بازرگانان
  • تعداد رکورد: 380 بازرگان با مشخصات
  • بروزرسانی: خرداد 1401
  • قیمت: ۶۸۵,۰۰۰ تومان

نام فایل: تاجران کاشی و سرامیک صادراتی| صادرات کاشی و سرامیک

قیمت: ۶۸۵,۰۰۰ تومان
شماره موبایل خود را جهت دریافت کد تایید، وارد نمایید:

تعداد تاجران فعال در زمینه صادرات کاشی و سرامیک بسیار زیاد است. به همین دلیل پیدا کردن موارد معتبر کار دشواری است. در اینجا ماسعی کرده ایم این لیست را تهیه و با حداقل قیمت ممکن آنرا در اختیار شما قرار دهیم. 

با استفاده از این بانک اطلاعات تاجران صادرات کاشی و سرامیک ، شما میتوانید از آن، جهت صادرات کاشی و صادرات سرامیک به کشورهای اطراف استفاده کنید.

 

محتویات:

این مجموعه شامل یک فایل حاوی 380 رکورد: شماره موبایل، نام تاجر و نام کشور مقصد بصورت مرتب و منظم و دسته بندی شده ارائه شده است.

 

ویژگی‌ها:

✔️آپدیت و به‌روزرسانی همیشگی لیست
✔️قیمت استثنایی، در مقابل اطلاعات صحیح و جامع.

 

روش خرید:

شماره موبایل خود را وارد نموده و بر روی گزینه خرید آنلاین کلیک کنید. پس از پرداخت از طریق درگاه بانک لینک دانلود برایتان فعال خواهد شد و بلافاصله می توانید لیست تاجران صادرات کاشی و سرامیک را دانلود کنید.

نکته: برای مشاهده فایل بر روی موبایل باید از اپلیکیشن سندخوان استفاده کنید.

 

سوالی دارید؟ اینجا بپرسید...
نام کاربری: برای ارسال کامنت، باید ابتدا وارد سایت شوید.


راهنمای صادرات کاشی و سرامیک

در مورد چه چیزهایی صحبت می کنیم؟ قیمت کاشی و سرامیک صادراتی ، صادرات کاشی و سرامیک به گرجستان ، صادرات کاشی و سرامیک به کشور عراق،. صادرات کاشی و سرامیک به کشور روسیه، صادرات کاشی و سرامیک به افغانستان،…

 

 

در مورد چه چیزهایی صحبت می کنیم؟ 

قیمت کاشی و سرامیک صادراتی ، صادرات کاشی و سرامیک به گرجستان ، صادرات کاشی و سرامیک به کشور عراق، صادرات کاشی و سرامیک به کشور روسیه، صادرات کاشی و سرامیک به افغانستان، صادرات کاشی و سرامیک به ارمنستان.

آیا می دانید یکی از تجارت های پر سود برای تجار صادرات کاشی و سرامیک است؟ صادرات کاشی و سرامیک به پیشرفت تولید کنندگان صنعت کاشی در ایران و رونق اقتصادی کشور کمک فراوان می کند.

صادرات کاشی و سرامیک بیشتر به کشورهای همسایه ایران انجام می شود. مانند صادرات به عراق ، ارمنستان، گرجستان، روسیه، ترکیه، پاکستان، تاجیکستان، آذربایجان، صادرات به کویت، عمان، امارات، ترکمنستان و صادرات به قطر و حتی کشورهای دور دست همچون کشورهای اروپایی یا افریقایی از این رو این صادرات می تواند برایتان یک تجارت پر سود باشد.

 

قیمت کاشی و سرامیک صادراتی

کدهای تعرفه 6907 و 6908 عمدتاً مربوط به کاشی و سرامیک هستند. در مورد قیمت گذاری نیز باید گفت که، قیمت گذاری محصولات صادراتی توسط کارخانجات تولید کاشی و سرامیک با قیمت گذاری داخلی فرق دارد. در قیمت گذاری محصولات صادراتی تولید کنندگان از یک یا دو قیمت ثابت برای همه محصولات استفاده می کنند. از این رو قیمت کاشی و سرامیک برای فروش داخلی یا صادرات یکی از دغدغه های تولید گنندگان و صادر کنندگان کاشی و سرامیک در ایران است.

از این رو مشاوره با شرکت های بازرگانی معتبر می تواند به شما تاجر عزیز کمک قابل توجهی نماید. تا بتوانید کشور مقصد مناسب و بهترین کاشی و سرامیک را برای تجارت انتخاب نمایید.

 

صادرات کاشی و سرامیک به گرجستان

گرجستان از جمله کشورهایی است که هم در قاره آسیا و هم اروپا قرار دارد. و بین دریای خزر و دریای سیاه قرار دارد. همچنین عضویت گرجستان در اتحادیه اروپا و ناتو و حاکم بودن قوانین اتحادیه اروپا در این کشور اهمیت صاردات را به گرجستان دو چندان می کند.

یکی از فعالیت های پر سود مابین ایران و گرجستان تجارت کاشی و سرامیک است. اهمیت این موضوع تا جایی است که مقدار ارزش صادرات کاشی به گرجستان درسال ۹۵ مبلغ ۸،۴۴۹،۷۲۸ میلیون دلار بوده است.

مقدار ارزش صادرات کاشی به گرجستان طبق آمار تنها ۲.۴۷ درصد از حجم صادرات کلی کاشی و سرامیک را نشان می دهد که ناچیز است. و می توان در این زمینه پیشرفت های زیادی داشت. چرا که عمده محصولات صادراتی بعد از مشتقات نفتی، مصالح ساختمانی است.

با توجه به اینکه در سال های اخیر مقدار تعرفه های گمرکی برای صادرات محصولات گرجستان حذف شده از این رو بیشتر بازرگانان با ورود اجناس و بسته بندی مجدد آن بدون پرداخت هزینه های گمرکی آن را به کشورهایی مانند آمریکا و … ارسال می کنند. که می تواند بسیار پر سود باشد.

 

صادرات کاشی و سرامیک به کشور عراق

به خاطر مرز زمینی و آداب و فرهنگ مشابه ایران و عراق بازرگانان ایرانی حضور چشمگیری در بازار های تجاری کشور عراق دارند. و می توان گفت کشور عراق به یکی از مصرف کنندگان بزرگ محصولات ایران تبدیل شده است.

طبق آمار گمرک ایران در سال ۱۳۹۵ مقدار تجارت کاشی به عراق مبلغی در حدود ۲۴۷،۰۳۹،۱۰۴ میلیون دلار بوده است. که نشان می دهد بعد از صادرات سیمان صادرات کاشی و سرامیک در رتبه بعدی قرار دارد. بنابراین کشور عراق به این دلایل و همچنین به دلیل پایین بودن تعرفه گمرکی یکی از بازارهای مناسب برای این صادرات است.

 

صادرات کاشی و سرامیک به کشور روسیه

صادرات و فروش کالا در روسیه از پیچیدگی های خاصی برخوردار است. از این رو برای شروع تجارت با این کشور حتما مطالعه و مشاوره مناسب داشته باشید.

به دلیل پیچیدگی های بازارهای تجاری روسیه، الزام برای حضوری فیزیکی، نبود اطلاعات دقیق و به روز درباره تجارت با این کشور و … موانع و مشکلات زیادی در مسیرتان وجود دارد.

بر اساس آمار منتشر شده توسط انجمن کاشی و سرامیک ایران، در سال 1395 حدود 0.06 درصد از ارزش صادرات کاشی و سرامیک صادراتی ایران از محل صادرات به کشور روسیه بوده است. در سال مذکور، حدود 80.4 هزار مترمربع کاشی و سرامیک به ارزش تقریباً 247.6 هزار دلار به کشور روسیه صادر شده است. حجم واردات کاشی و سرامیک روسیه از جهان در سال 2015 معادل 192 میلیون متر مربع بوده است. اگرچه در سال مذکور نیز روسیه همچنان جزء ده کشور اول مصرف کننده کاشی و سرامیک جهان قرار داشته، اما بر اساس آمار انجمن، حجم واردات آن 12.3 درصد نسبت به سال 2014 کاهش یافته است.

ارزش واردات روسیه در کد تعرفه 6907 طی سال 2015 حدود 103 میلیون دلار بوده که عمدتاً از مبادی ایتالیا، چین، اسپانیا و آلمان وارد شده است. ارزش واردات روسیه در کد تعرفه 6908 نیز در سال 2015 معادل 244.6 میلیون دلار بوده که عمدتاً از مبادی اسپانیا، اوکراین، ایتالیا و بلاروس وارد شده است. ارزش واردات روسیه بر اساس کدهای تعرفه شش رقمی مرتبط با کاشی و سرامیک در فایل پیوست ارائه شده است.

 

صادرات کاشی و سرامیک به افغانستان

به خاطر تعاملات مناسب بین ایران و افغانستان صادرات به این کشور اهمیت زیادی دارد. همچنین به خاطر نزدیکی فرهنگ و آداب و رسوم تجار با داشتن مهارت و دانش کافی می توانند حجم صادرات خود را افزایش دهند.

 

صادرات کاشی و سرامیک به ارمنستان

ایران یکی از صادرکنندگان اصلی انواع کالاها به ارمنستان است. اخیرا در حدود 320 میلیون دلار حجم مبادلات تجاری بین ایران و ارمنستان محاسبه شده است. همچنین ارزش صادرات کاشی و سرامیک به مبلغ 2808208 دلار که 0.83 درصد از کل صادرات کاشی و سرامیک ایران است نیز به صادرات این کشور تعلق دارد.

 

صادرات کاشی و سرامیک به ترکیه

در سال های اخیر اقلام زیادی به ترکیه صادر شده است. از آنجایی که دولت ترکیه برای تجار تخفیفات گمرکی در نظر می گیرد، تجارت محصولات کشاورزی و کاشی سرامیک توجه ویژه پیدا کرده است. محصولات پتروشیمی، پلیمر، سیمان، خشکبار، مواد غذایی و محصولات ساختمانی برای صادرات به ترکیه بازار هدف خوبی دارند. در سال 2009 حجم مبادلات تجاری بین ایران و ترکیه به میزان 5.7 میلیلارد دلار برآورد شده است. این مقدار در سال 2012 به 16 میلیلارد دلار و در سال 2014 به 18 میلیلارد دلار افزایش پیدا کرده است.

 

چگونگی صادرات کاشی و سرامیک

•نقشه راه شرکت تان را مشخص نمایید: اگر می توانید بیش از مصرف کشور تولید داشته باشید برای صادرات اقدام نمایید.
•توجه به ظرفیت و زیر ساخت های کشور مقصد: مثلا کشور افغانستان برای صادرات انبوه مناسب نیست زیرا زیر ساخت های اقتصادی ضعیفی دارد. بنابراین برای صادرات محدود مناسب است.
•یک بازاریاب ماهر استخدام نمایید: بازاریاب برای تجارت و عقد قرارداد و تبلیغ محصول شما به کشورهای مختلف سفر می کند و مقدمات تجارت را فراهم می کند.
•مقدمات صادرات و ارسال کالا را فراهم نمایید: برای این کار باید به یکی از شرکت های گمرکی مراجعه نموده و مجوز های لازم را دریافت نمایید. البته توجه نمایید زمانی می توانید مجوزهای لازم را دریافت نمایید که تولید بیش از نیاز کشور باشد. به عبارتی در صادرات کالا حتما به نسبت عرضه و تقاضای کالا توجه نمایید.
•پرداخت هزینه های گمرکی و پر کردن فرم های ارسال کالا: در این مرحله قوانین زیادی وجود دارد. بنابراین در عقد قرارداد و نحوه تحویل بار دقت نمایید تا دچار ضرر و زیان نشوید.
•تحویل کاشی و سرامیک به مشتری خارجی: مسئول ترانزیت وجه را از مشتری دریافت می کند و کالا را تحویل می دهد و تخلیه می کند. در صورت بروز هر مشکلی از سوی مشتری شما می توانید خسارت دریافت نمایید.

 

سخن آخر

با توجه به تجربه هایی که از تجار در سالهای گذشته جمع آوری کرده ایم، شواهد نشان داده است که ورود به حوزه صادرات بدون شناخت دقیق و آگاهی کامل نسبت به فرهنگ، اقتصاد، سیاست و بازار کشور مقصد صادراتی، منجر به شکست صادرکننده شده است. از این رو اگر قصد تجارت در این زمینه را دارید ابتدا اطلاعات کافی را کسب نمایید و سپس وارد این عرصه شوید.

 

 

لیست شماره موبایل تاجران صادرات کاشی و سرامیک

در مجموعه  بانک شماره موبایل تاجران صادرات کاشی و سرامیک، اطلاعات بصورت تفکیک ارائه شده است. اگر در زمینه ارائه خدمات به تاجران صادرات کاشی و سرامیک فعالیت می کنید ، شما می توانید از آرشیو موبایل تاجران صادرات کاشی و سرامیک استفاده کنید و به راحتی اس ام اس های تبلیغاتی ارسال کنید.

برای تهیه لیست شماره موبایل تاجران صادرات کاشی و سرامیک و یا به عبارت دیگر  شماره موبایل تاجران صادرات کاشی و سرامیک، تلاش و دقت فراوانی صورت گرفته است.

 

بانک اطلاعات مشتریان کاشی و سرامیک صادراتی

اگر شما تولید کننده کاشی و سرامیک در ایران هستید و تمایل دارید تا محصول خود را به کشورهای دیگر صادر کنید بنابراین نیاز دارید تا به یک بانک اطلاعات در این زمینه دسترسی داشته باشید.

این بانک اطلاعات مشتریان صادراتی شامل مشتریان و تجاری هست که به دنبال کاشی و سرامیکهای ایرانی هستند تا آنرا به کشورهای عراق، روسیه، افغانستان، ازبکستان، ترکیه، سوریه، قزاقستان، پاکستان، گرجستان، قطر، ارمنستان، عمان، امارات و سایر کشورها صادر نمایند.

با توجه به اینکه برخی از این تجار و بازرگانان در خارج از ایران هستند بنابرین در صورت عدم پاسخگویی باید از طریق واتساپ یا ایمو یا تلگرام با آنها ارتباط برقرار کنید.

این بانک اطلاعات دارای اطلاعات تماس 380 مشتری صادراتی می باشد و آخرین بروزرسانی سال 1401 می باشد. ضمنا این لیست بصورت دائم در حال آبدیت و اضافه شدن می باشد.

صادرات سرامیک از ایران 

صادرات سرامیک از گروه صادرات مصالح ساختمانی از کشور ایران به کشورهای همسایه و برخی از کشورهای اروپایی، تقریباً آمارهای مثبتی دارد اما نتایج صادرات، چندان رضایت بخش نیست! از آنجایی که کارخانه های زیادی در داخل ایران در حوزه تولید مصالح ساختمانی و بهترین کاشی و سرامیک به خودکفایی و استقلال رسیده‌اند، و محصولات، قابل رقابت با نمونه‌های خارجی است، اما متاسفانه مسئله تحریم ها و مشکلات معامله با کشورهای خارجی، فرآیند صادرات را با مشکلاتی مواجه ساخته است!

صادرات سرامیک از ایران به کشورهای روسیه، ترکیه، گرجستان، ارمنستان، پاکستان، آذربایجان، امارات، عمان، کویت، عراق و ترکمنستان صادر می شود. برخی از کشورهای اروپایی هم متقاضی خرید کاشی و سرامیک از ایران هستند.

خوشبختانه کاشی و سرامیک ایرانی با بهترین کیفیت برای ساخت و ساز در کشورهای خارجی با استقبال خوبی مواجه شده است. افزایش کیفیت مصالح اولیه در ساخت کاشی و سرامیک و همچنین مدل ها و طراحی طبق آخرین فناوری های روز دنیا باعث شده این محصولات، بیش از پیش، رونق پیدا کنند.

تولید سرامیک صادراتی برای صادرات کالا از ایران به کشورهای اروپایی با حساسیت بیشتری مواجه است. تامین کیفیت کاشی صادراتی، حرف اول را می‌زند. صادرات کاشی و سرامیک ارزان قیمت معمولاً به کشور عراق یا کشورهای حاشیه خلیج فارس انجام می گیرد اما تجارت سرامیک به همین کشورها هم مشکلات خاص خودش را دارد.

بزرگترین مشکلی که در صادرات سرامیک و انواع کاشی وجود دارد در حال حاضر، قیمت گذاری فروش است. همچنین تعرفه گمرکی صادرات کاشی و سرامیک در بسیاری موارد، دردسر ساز می شود. هر چه وزن محموله بالاتر باشد، با توجه به مدل کاشی و سرامیک یا برند تولید کننده ممکن است تعرفه‌های گمرکی تغییر پیدا کنند.

 

قیمت گذاری برای صادرات سرامیک از ایران به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت گذاری، مسئله ای است که در صادرات سرامیک و کاشی بسیار اهمیت دارد. از آنجایی که کاشی های صادراتی بر روی پالت های بسته بندی شده بارگیری می شوند، وزن کل محموله همیشه بر اساس تن یا همان هزار کیلوگرم عنوان می شود.

کاشی یکی از مصالح سنگین ساختمانی است. اگر قیمت گذاری بدون نظارت انجام شود، قیمت خرید و فروش، تصاعدی افزایش پیدا می‌کند. صادرات کاشی و سرامیک از طریق  مرز دریایی و مرز زمینی انجام می شود. بسته به کشور مقصد، قیمت محموله تجارت سرامیک، متفاوت خواهد بود.

هر کدام از انواع کاشی و سرامیک که از کیفیت مختلفی برخوردار هستند، در طرح ها و رنگ های متنوع برای صادرات در نظر گرفته می شوند. همین تفاوت های ظاهری بر روی قیمت گذاری موثر است.

عامل دیگری که در  قیمت گذاری برای صادرات سرامیک وکاشی دخالت دارد، حجم تقاضای مشتری برای خرید است. معمولاً در سفارش های عمده برای پروژه های انبوه سازی، قیمت ها تا حد امکان کاهش پیدا می‌کنند. همیشه هزینه حمل و نقل و هزینه های گمرکی، از قیمت خرید کاشی و سرامیک از درب کارخانه، مجزا محاسبه می شود.

 

نگاهی بر مراحل صادرات کاشی و سرامیک

صادرات سرامیک و کاشی هم مانند صادرات سایر کالاها از ایران طبق یک سری مراحل قانونی انجام می گیرد. صادرات کاشی و سرامیک از درب کارخانه یا انبار به مقصد گمرک انجام می شود. شرکت های صادر کننده در مرحله اول باید ظرفیت صادراتی این مصالح ساختمانی را به کشورهای مختلف ارزیابی کنند.

به طور نمونه اگر قصد صادرات کاشی و سرامیک به امارات یا عمان را دارید باید ظرفیت‌های بازار داخل همان کشور را دقیقاً بررسی کنید. بدون تحقیق بازار، فرایند صادرات، عملاً کاری بیهوده است و جز ضرر و زیان، چیزی به دنبال ندارد!

پس از آنکه بازارهای خارجی را ارزیابی کردید می‌توانید برای تجارت سرامیک از کارخانه تحقیق کنید. کارخانه مورد نظر شما باید ظرفیت تولید سرامیک ها و کاشی های با کیفیت را داشته باشد. صادرات کاشی و سرامیک به کشور هایی که توان خرید انبوه را ندارند، چندان پیشنهاد نمی‌شود.

آن دسته از کشورهایی که در حال رشد هستند و پروژه های ساخت و ساز بیشتری در آنها اجرا می شود، مقصدهای خوبی برای صادرات سرامیک از ایران به شمار می‌روند. اگر بازارهای هدف را به دقت بشناسید و فرایند بازاریابی بین المللی را انجام دهید، در ادامه می توانید با مراحل قانونی یا عقد قرارداد با کارخانه ها و شرکت های بازرگانی، تمام کارها را یکی پس از دیگری انجام دهید.

برای صادرات سرامیک و کاشی از ایران نیاز به أخذ مجوزها از وزارت صنعت معدن و تجارت و مجوزهای قانونی برای بازرگانی است. نظارت بر روش های حمل و نقل استاندارد باعث ‌می شود محموله به سلامت بارگیری شود و به مقصد برسد.  نکته‌ای که در فرایند صادرات کاشی و سرامیک اهمیت دارد این است که محموله باید حتماً بیمه صادراتی داشته باشد.

 

تعرفه صادرات کاشی و سرامیک چگونه است؟

تعرفه صادرات کاشی و سرامیک، مقدار هزینه ای است که برای ترخیص کالا در گمرک باید پرداخت شود. تعرفه های گمرکی برای صادرات سرامیک از ایران از طریق سازمان‌های مختلف تنظیم شده است. برای تعرفه گمرکی معمولاً عواملی نظیر حمل و نقل، بیمه و مالیات، حقوق گمرکی و سایر موارد در نظر گرفته می شود.

در اینجا نمی توان رقم مشخصی را برای تعرفه صادرات کاشی و سرامیک عنوان کرد؛ چرا که قیمت ها به شدت در نوسان است و با توجه به تحریم هایی که برای صادرات وجود دارد، ممکن است قوانین گمرکی در هر ماه تغییرات جزئی داشته باشند. از طریق مشاوره با شرکت های بازرگانی می توانید از این تعرفه‌ها اطلاعات دقیق تری به دست آورید.

 

نگاهی بر مهمترین مشکلات و چالش‌های صادرات سرامیک و کاشی

بهترین کاشی و سرامیک در ایران در استان‌های اصفهان و یزد تولید می شود. ایران، منابع معدنی بسیاری را در خود جای داده است، بنابراین  مشکلاتی از جهت تولید مصالح ساختمانی مرغوب ندارد. با این حال، بزرگترین چالشی که در صادرات سرامیک و کاشی وجود دارد این است که مسیر صادراتی هنوز به درستی هموار نشده است. بحران های اقتصادی در جهان یکی از مهمترین مسائلی است که صنعت کاشی و سرامیک ایران را هم تحت تاثیر قرار داده است.

توسعه و گسترش صنعت کاشی و سرامیک ایران، ظرفیت تولید را افزایش می دهد؛ اشتغال زایی به وجود می‌آورد و می تواند در گروه صادرات غیر نفتی، درآمدزایی خوبی داشته باشد. با توجه به اینکه حدود ۵۰ درصد از کل سرامیک و کاشی ایران در استان یزد تولید می شود، باز هم تجارت سرامیک آنچنان که باید افزایش پیدا نکرده است.

یکی از مهمترین دلایلی که کاهش صادرات سرامیک را باعث شده، عدم وجود ارتباطات تجاری مثبت بین ایران و مهمترین کشورهای هدف برای این مصالح ساختمانی است. در حال حاضر، کاشی و سرامیک ایران به عراق پاکستان و افغانستان صادر می شود؛ این در حالی است که بازار مساعدی در این کشورها وجود ندارد.

افزایش تعرفه های گمرکی برای تجارت سرامیک، مشکل دیگری است که باعث می‌شود هزینه ها بسیار افزایش داشته باشند و در نهایت، صادرات و واردات مقرون به صرفه نخواهد بود. همچنان که تعرفه‌های گمرکی افزایش پیدا می‌کند، ظرفیت صادراتی کاهش می‌یابد. این مسئله‌ای است که صنایع کاشی و سرامیک ایران را با دردسرهایی مواجه ساخته است.

صادرات سرامیک از ایران به کشور های نام برده شده در فوق، بر اساس رنگ طرح مدل و تقاضای مشتری ثبت می شود. صادرکنندگان کاشی و سرامیک بهتر است با مهارت‌ های فروش و مذاکره، آنچه را که مشتری خارجی به دنبال آن است دقیقاً بررسی کنند.

یکی از ترفندهایی که باعث جذب مشتری خارجی می شود این است که بازاریابان بین المللی، بهترین و به روزترین طرح ها و رنگ های کاشی و سرامیک را به آنها معرفی کنند.

اگر اطلاعات کاملی از محصولات با کیفیت در اختیار بازار جهانی قرار بگیرد، احتمال افزایش صادرات سرامیک وجود دارد. البته باید تعرفه‌های گمرکی هم در این زمینه به تعدیل برسد.