تاجران کاشی سرامیک صادراتی | شماره موبایل و مشخصات

تاجران کاشی سرامیک صادراتی | شماره موبایل و مشخصات
قیمت: ۶۰۰,۰۰۰ تومان
شماره موبایل جهت تایید:

تعداد تاجران فعال در زمینه صادرات کاشی و سرامیک بسیار زیاد است. به همین دلیل پیدا کردن موارد معتبر کار دشواری است. در اینجا ماسعی کرده ایم این لیست را تهیه و با حداقل قیمت ممکن آنرا در اختیار شما قرار دهیم. 

با استفاده از این بانک اطلاعات تاجران صادرات کاشی و سرامیک ، شما میتوانید از آن، جهت صادرات کاشی و صادرات سرامیک به کشورهای اطراف استفاده کنید.

 

محتویات:

این مجموعه شامل یک فایل حاوی 380 رکورد: شماره موبایل، نام تاجر و نام کشور مقصد بصورت مرتب و منظم و دسته بندی شده ارائه شده است.

 

ویژگی‌ها:

✔️آپدیت و به‌روزرسانی همیشگی لیست
✔️قیمت استثنایی، در مقابل اطلاعات صحیح و جامع. _سیاست قیمت کم فروش زیاد
✔️کیفیت بالای اطلاعات با درصد خطای کم

 

روش خرید:

شماره موبایل خود را در قسمت بالا وارد نموده و بر روی گزینه خرید آنلاین کلیک کنید. پس از پرداخت از طریق درگاه بانک آنگاه لینک دانلود برایتان فعال خواهد شد و بلافاصله می توانید لیست تاجران صادرات کاشی و سرامیک را دانلود کنید.

نکته: برای مشاهده فایل بر روی موبایل باید از اپلیکیشن سندخوان استفاده کنید.

 

لیست شماره موبایل تاجران صادرات کاشی و سرامیک

در مجموعه  بانک شماره موبایل تاجران صادرات کاشی و سرامیک، اطلاعات بصورت تفکیک ارائه شده است. اگر در زمینه ارائه خدمات به تاجران صادرات کاشی و سرامیک فعالیت می کنید ، شما می توانید از آرشیو موبایل تاجران صادرات کاشی و سرامیک استفاده کنید و به راحتی اس ام اس های تبلیغاتی ارسال کنید.

برای تهیه لیست شماره موبایل تاجران صادرات کاشی و سرامیک و یا به عبارت دیگر  شماره موبایل تاجران صادرات کاشی و سرامیک، تلاش و دقت فراوانی صورت گرفته است.

 

بانک اطلاعات مشتریان کاشی و سرامیک صادراتی

اگر شما تولید کننده کاشی و سرامیک در ایران هستید و تمایل دارید تا محصول خود را به کشورهای دیگر صادر کنید بنابراین نیاز دارید تا به یک بانک اطلاعات در این زمینه دسترسی داشته باشید.

این بانک اطلاعات مشتریان صادراتی شامل مشتریان و تجاری هست که به دنبال کاشی و سرامیکهای ایرانی هستند تا آنرا به کشورهای عراق، روسیه، افغانستان، ازبکستان، ترکیه، سوریه، قزاقستان، پاکستان، گرجستان، قطر، ارمنستان، عمان، امارات و سایر کشورها صادر نمایند.

با توجه به اینکه برخی از این تجار و بازرگانان در خارج از ایران هستند بنابرین در صورت عدم پاسخگویی باید از طریق واتساپ یا ایمو یا تلگرام با آنها ارتباط برقرار کنید.

این بانک اطلاعات دارای اطلاعات تماس 380 مشتری صادراتی می باشد و آخرین بروزرسانی سال 1401 می باشد. ضمنا این لیست بصورت دائم در حال آبدیت و اضافه شدن می باشد.