صنف کاشی و سرامیک کشور، فروشندگان و کاشی فروشی ها

صنف کاشی و سرامیک کشور، فروشندگان و کاشی فروشی ها
  • نام فایل: صنف کاشی و سرامیک کشور، فروشندگان و کاشی فروشی ها
  • دسته بندی: خدمات ساختمانی
  • تعداد رکورد: 15870 رکورد با مشخصات
  • بروزرسانی: بهمن ماه 1401
  • قیمت: ۳۶۰,۰۰۰ تومان

نام فایل: صنف کاشی و سرامیک کشور، فروشندگان و کاشی فروشی ها

قیمت: ۳۶۰,۰۰۰ تومان
شماره موبایل خود را جهت دریافت کد تایید، وارد نمایید:

تعداد فعالان صنف کاشی و سرامیک کشور بسیار زیاد است. به همین دلیل پیدا کردن فروشندگان و کاشی فروشی هایی که معتبر باشد کار دشواری است. در این سایت ماسعی کرده ایم که این کار را در حد توانمان انجام داده و آنرا با حداقل قیمت ممکن که هزینه های ما را پوشش دهد آنرا در اختیار شما قرار دهیم. 

فایل ارائه شده در این صفحه عبارتست از بانک اطلاعات صنف کاشی و سرامیک کشور، بازرگانی های کشور، فروشندگان و کاشی فروشی ها که دارای تعداد 15870 شماره و مشخصات می باشد. این لیست فروشندگان کاشی و سرامیک ایران با توجه به تخصص سایت ابرفایل در همین زمینه تهیه و جمع آوری شده است.

 

محتویات:

این مجموعه ارزشمند در قالب فایل اکسل حاوی: تعداد 15870 رکورد شامل نام ونام خانوادگی ، شماره موبایل ، آدرس ، استان و شهرستان و نام فروشگاه می باشد و اکثریت با مشخصات کامل بصورت مرتب و منظم و دسته بندی شده ارائه شده است. تعداد شماره موبایل موجود در این پکیج 8430 شماره موبایل می باشد.

بسته کامل کاشی و سرامیک کشور شامل موارد زیر می باشد:

بازرگانی های کاشی و سرامیک کشور، خرده فروشان کاشی وسرامیک ، عمده فروشان کاشی وسرامیک ، تولید کنندگان کاشی وسرامیک ، وارد کنندگان کاشی وسرامیک ، شماره موبایل فروشندگان کاشی و سرامیک , بانک اطلاعات کاشی و سرامیک , شماره تلفن کاشی فروشان , شماره موبایل کاشی فروشان , بانک اطلاعات کاشی فروشان , لیست کاشی فروشان

 

میزان صحت اطلاعات صنف کاشی و سرامیک

درصد صحت اطلاعات از 99 درصد صحت تا 50 درصد صحت میباشد که در فایل ارائه شده میزان صحت هر شماره جلوی آن آمده است.
درصد صحت بالای 99 درصد (اطلاعاتی که تا سال 1401 جمع آوری شده است)
درصد صحت بالای 85 درصد (اطلاعاتی که از طریق اتاق اصناف در سال 1399 تهیه شده است)
درصد صحت بالای 80 درصد (اطلاعاتی که ورود اطلاعات آن ها بین سالهای94 تا96 بوده است)
درصد صحت بالای 70 درصد (اطلاعات مشاغلی که شماره ثابت آن ها ثبت گردیده و از طریق اتاق اصناف در سال1399تهیه شده است)
درصد صحت بالای 50 درصد (اطلاعات مشاغلی که ورود اطلاعات آن ها بین سالهای 90 تا 94 بوده است)

 

ویژگی‌های پکیج:

- آپدیت و به‌روزرسانی همیشگی لیست
- قیمت استثنایی، در مقابل اطلاعات صحیح و جامع.|قیمت کم فروش زیاد|
- کیفیت بالای اطلاعات با درصد خطای کم

 

روش خرید بانک موبایل صنف کاشی و سرامیک کشور، فروشندگان و کاشی فروشی ها

شماره موبایل خود را در قسمت بالا وارد نموده و بر روی گزینه خرید آنلاین کلیک کنید. بعد از پرداخت از طریق درگاه بانک، لینک خرید برایتان فعال خواهد شد و بلافاصله می توانید فایل صنف کاشی و سرامیک کشور، فروشندگان و کاشی فروشی ها را دانلود کنید.

محتوای فایل ارائه شده با فرمت اکسل می باشد که برای مشاهده آن اگر از موبایل استفاده می کنید باید اپلیکیشن سندخوان و اگر از کامپیوتر استفاده می کنید باید نرم افزار آفیس بر روی کامپیوتر خود نصب کنید.

 

معرفی سایر بانکهای اطلاعاتی مرتبط با کاشی و سرامیک

اگر شما تولید کننده و یا دارنده برند کاشی و سرامیک در ایران هستید و تمایل دارید تا محصول خود را به کشورهای دیگر صادر کنید بنابراین نیاز دارید تا به یک بانک اطلاعات در زمینه تاجران و صادرکنندگان کاشی و سرامیک دسترسی داشته باشید.

بانک اطلاعات صادراتی ها شامل مشتریان و تجاری هست که به دنبال کاشی و سرامیکهای ایرانی هستند تا آنرا به کشورهای عراق، روسیه، افغانستان، ازبکستان، ترکیه، سوریه، قزاقستان، پاکستان، گرجستان، قطر، ارمنستان، عمان، امارات و سایر کشورها صادر نمایند.

با توجه به اینکه برخی از این تجار و بازرگانان در خارج از ایران هستند بنابرین در صورت عدم پاسخگویی باید از طریق واتساپ یا ایمل یا تلگرام با آنها ارتباط برقرار کنید.

برای خرید بانک اطلاعات صادرکنندگان کاشی و سرامیک گه دارای اطلاعات تماس 350 مشتری صادراتی می باشد و آخرین بروزرسانی سال 1400 می باشد از لینک زیر خرید کنید:

بانک موبایل صادرات کاشی و سرامیک به عراق

سوالی دارید؟ اینجا بپرسید...
نام کاربری: برای ارسال کامنت، باید ابتدا وارد سایت شوید.