صادرات ماهی، تاجران و خریداران خارجی میگو

صادرات ماهی، تاجران و خریداران خارجی میگو
  • نام فایل: صادرات ماهی، تاجران و خریداران خارجی میگو
  • دسته بندی: تجار و بازرگانان
  • تعداد رکورد: 140 خریدار خارجی در کشورهای روسیه، قطر، عمان و امارات
  • بروزرسانی: دائم و رایگان از طریق پنل کاربری
  • قیمت: ۲۹۰,۰۰۰ تومان

نام فایل: صادرات ماهی، تاجران و خریداران خارجی میگو

قیمت: ۲۹۰,۰۰۰ تومان
شماره موبایل خود را جهت دریافت کد تایید، وارد نمایید:

تعداد تاجران و خریداران ماهی و میگو در جهان بسیار زیاد است. به همین دلیل پیدا کردن تجار معتبر کار دشواری است. در اینجا ماسعی کرده ایم این لیست را تهیه و با حداقل قیمت ممکن آنرا در اختیار شما قرار دهیم.

در این فایل، بانک اطلاعات تاجران و خریداران ماهی و میگو وجود دارد. بنابراین اگر در فکر تجارت و صادرات انواع ماهی و میگو به کشورهای دیگر هستید، این فایل را تهیه کنید.

 

محتویات:

این مجموعه ارزشمند در قالب یک فایل حاوی: تعداد 140 رکورد که شامل شماره تماس و نام تاجر یا شرکت و کشور مقصد بصورت مرتب و دسته بندی شده ارائه شده است.

این پکیج در برگیرنده تاجران کشورهای روسیه، قطر، عمان و امارات به شرح زیر می باشد:

1- فایل خریداران خارجی کشورهای حاشیه خلیج فارس (امارات) - 45 خریدار | صادرات ماهی و میگو به امارات

2- فایل خریداران خارجی کشورهای حاشیه خلیج فارس (عمان) - 20 خریدار | صادرات ماهی و میگو به عمان

3- فایل خریداران خارجی کشورهای حاشیه خلیج فارس (قطر) - 35 خریدار | صادرات ماهی و میگو به قطر

4- فایل خریداران خارجی کشورهای اروپایی (روسیه) - 40 خریدار | صادرات ماهی و میگو به روسیه

 

ویژگی ها:

✔️آپدیت و به روزرسانی همیشگی لیست
✔️قیمت استثنایی، در مقابل اطلاعات صحیح و جامع.
✔️کیفیت بالای اطلاعات با درصد خطای کم

 

روش خرید:

شماره موبایل خود را در کادر خرید بالا وارد نموده و بر روی گزینه پرداخت و دانلود کلیک کنید؛ بعد از پرداخت از طریق درگاه بانکی، لینک دانلود برایتان فعال خواهد شد و بلافاصله می توانید لیست خریداران خارجی ماهی و میگو ایرانی را دانلود کنید.

 

نکات مهم در خصوص اطلاعات خریداران خارجی ماهی و میگو

1) این اطلاعات ارزشمند از اتاق های بازرگانی کشورهای مختلف دریافت و تعدادی نیز از بازاریابان مرکز مشاوره در کشورهای مختلف دریافت شده است. در وارد کننده بودن آنها و تجارت آنها شکی نیست.

2) ابرفایل هیچ مسئولیتی در خصوص اعتبار آنها و عمل به تعهدات آنها ندارد.

3) ابرفایل هیچ مسئولیتی در خصوص پاسخگو بودن اطلاعات خریداران ندارد. زیرا آنها ممکن است در زمان مکاتبه تمایل به خرید از صادر کننده نداشته باشند یا به فروشنده اعتماد ننماید.

4) هزینه های تهیه هر فایل بسیار ناچیز است. مقایسه نمایید که شما برای پیدا نمودن مشتری 10 روز به امارات بروید قطعا بیش از 100 میلیون تومان هزینه شما خواهد بود و ممکن است نتیجه ای نخواهید گرفت.

 

مشتریان خارجی معرفی شده در بانک اطلاعاتی ماهی و میگو چه ویژگی هایی دارند؟

مشتریان توانمند و باسابقه: کلیه خریداران خارجی ماهی و میگو معرفی شده تجار و شرکتهای باسابقه و قابل اطمینان هستند. این تاجران با بررسی دقیق سطح توانگری و سوابق ثبت شده گمرکی، انتخاب شده اند.

نکته مهم: خریداران معرفی شده، عموماً تجار و شرکتهای بین المللی و بزرگ هستند که توانایی برقراری ارتباط تجاری همزمان با صدها تأمین کننده را دارند. لذا در تماس بودن سایر تأمین کنندگان و رقبای شما با خریدار، تأثیری در حجم فروش محصولات شما نخواهد داشت.

اطلاعات بروز و موثق: اطلاعات تجار و شرکت های خریدار معرفی شده، بطور منظم مورد بازبینی و بروزرسانی قرار میگیرد و در صورت لزوم اصلاح می شود و یا با اطلاعات مشتریان جدید جایگزین می گردد.

آشنایی با محصولات ایرانی: عموما مشتریان معرفی شده آشنایی قبلی با محصولات ایرانی دارند و از این حیث امکان برقراری ارتباط تجاری با آنها امکانپذیر است.

بروزسازی: کلیه اطلاعات ارائه شده در این بسته بطور مرتب مورد بازبینی و صحت سنجی قرار می گیرد و در بازه های زمانی مشخص آپدیت شده و شما می توانید از طریق پنل کاربری بدون هزینه اضافی فایلهای بروز شده را دریافت نمایید.

خریداران معرفی شده، تجار و شرکت های تجاری باسابقه و معتبر بوده و به زبان انگلیسی هم مسلط هستند. لذا در ارسال پیام یا تماس با خریداران از زبان انگلیسی استفاده کنید.

 

سوالات متداول

خریداران خارجی ماهی و میگو ایرانی معرفی شده برای صادرات این محصول تا چه حد دارای اعتبار هستند؟

سعی شده که اطلاعات خریداران را از منابع معتبر جمع اوری نمائیم و تجاری که سالیان طولانی در کار خرید و فروش این محصول بوده اند. لیکن همه می دانند هیچ کس حتی تاجران و خریداران در یک شهر در داخل کشور را نیز تائید نمی کند بلکه باید صادر کنندگان بررسی های لازم در خصوص اعتبار تجار معرفی شده را بعمل آوردند.

آیا خودم میتونم با سرچ در اینترنت مشتریان رو پیدا کنم؟

به طور ظاهری بله. ممکن است شما با سرچ در اینترنت به ظاهر خریدارانی پیدا کنید اما احتمال پیدا کردن مشتریان واقعی از طریق سرچ اینترنتی تقریباً بعید و نزدیک به صفر است. عمده نتایج سرچ شما در اینترنت اکانتهای فیک و غیرواقعی خواهند بود.

خریداران معرفی شده از چه راهی تهیه شده است؟

استخراج اطلاعات دقیق حاصل از آنالیز رکوردهای گمرکی و دیتابیس های رسمی مبادی تجاری و ارگانهای مجری امور بازرگانی کشورهای مختلف جهان می باشد.

به عبارت دیگر، خریدارانی که در قالب این بانکهای اطلاعاتی معرفی می گردند، دارای سوابق ثبت شده موثق در کشور خود هستند. آنها تجار واقعی، دارای مجوز فعالیت بازرگانی و دارای سابقه فعالیت قابل توجه هستند.

آیا مشتریان معرفی شده حتماً محصول منو می خرن؟

فروش محصول شما بستگی به عوامل متعدد از جمله نحوه ارتباط با خریدار، کیفیت محصول، قیمت مناسب و … دارد. با توجه به اینکه این خریداران همگی تجار باسابقه و معتمد می باشند، چنانچه محصول شما کیفیت و قیمت مناسبی داشته باشد احتمال فروش محصولاتتان بسیار بالاست.

 

لیست شماره موبایل تجار و خریداران ماهی و میگو

در مجموعه لیست تجار ماهی و میگو ، اطلاعات بصورت تفکیک ارائه شده است. اگر در زمینه ماهی و میگو فعالیت می کنید ، شما می توانید از آرشیو خریداران ماهی و میگو ایرانی در خارج استفاده کنید.

برای تهیه لیست شماره تماس تاجران و خریداران ماهی و میگو و یا به عبارت دیگر صادرات ماهی و میگو، تلاش و دقت فراوانی صورت گرفته است.

دسته بندی تاجران و خریداران

تاجران و خریداران صادرات گل و گیاهتاجران و خریداران صادرات گلاب و عرقیجاتتاجران و خریداران صادرات لبنیاتتاجران و خریداران صادرات محصولات پتروشیمی.تاجران و خریداران صادرات مبل و مبلمانتاجران و خریداران صادرات کیف و کفشتاجران و خریداران صادرات میلگرد و نبشیتاجران و خریداران صادرات ماهی و میگوتاجران و خریداران صادرات مواد غذاییتاجران و خریداران صادرات میوه خشکتاجران و خریداران صادرات میوه و تره بارتاجران و خریداران صادرات اب معدنیتاجران و خریداران صادرات کاشی و سرامیکتاجران و خریداران صادرات پلاستیکتاجران و خریداران صادرات عسلتاجران و خریداران صادرات خشکبارتاجران و خریداران صادرات کشمشتاجران و خریداران صادرات پستهتاجران و خریداران صادرات زیتونتاجران و خریداران صادرات صنایع دستیتاجران و خریداران صادرات مواد شویندهتاجران و خریداران صادرات سنگ های ساختمانیتاجران و خریداران صادرات خرماتاجران و خریداران صادرات زعفرانتاجران و خریداران صادرات فرش 

سوالی دارید؟ اینجا بپرسید...
نام کاربری: برای ارسال کامنت، باید ابتدا وارد سایت شوید.