شماره موبایل زنبورداران فعالان و تولیدکنندگان عسل

شماره موبایل زنبورداران فعالان و تولیدکنندگان عسل
 • نام فایل: شماره موبایل زنبورداران فعالان و تولیدکنندگان عسل
 • دسته بندی: کشاورزی، دام و طیور
 • تعداد رکورد: 7700 شماره موبایل زنبوردار و فروشنده لوازم زنبورداری
 • بروزرسانی: اسفند ماه 1401
 • قیمت: ۱۸۶,۰۰۰ تومان

نام فایل: شماره موبایل زنبورداران فعالان و تولیدکنندگان عسل

قیمت: ۱۸۶,۰۰۰ تومان
شماره موبایل خود را جهت دریافت کد تایید، وارد نمایید:

بانک شماره موبایل زنبورداران و کندوداران کشور دارای تعداد 7700 شماره موبایل و نام  می باشد که این لیست شماره موبایل فعالان زنبورداری کشور با توجه به تخصص سایت ابرفایل در همین زمینه تهیه و جمع آوری شده است. برخلاف سایر لیست های موجود در سایتها، این لیست پالایش شده و دارای صحت اطلاعات بسیار بالا می باشد.

شما میتوانید از دایرکتوری لیست موبایل گروه های کندوداران و عسل کشور ، جهت تبلیغات هدفمند و گسترده خود استفاده کنید.

 

روش خرید بانک موبایل شماره موبایل

شماره موبایل خود را جهت تایید، وارد نموده و بر روی گزینه خرید آنلاین کلیک کنید. بعد از پرداخت از طریق درگاه بانک، لینک خرید برای شما فعال خواهد شد. 

فرمت فایل، اکسل می باشد که برای مشاهده آن باید اپلیکیشن سندخوان بر روی موبایل یا نرم افزار آفیس بر روی کامپیوتر خود نصب کنید.

 

محتویات:

این مجموعه ارزشمند در قالب فایل اکسل حاوی: تعداد 7700 رکورد شامل شماره موبایل و غالبا همراه با نام کندوداران و زنبورداران و فروشندگان یا فعالان صنف زنبورداری بصورت مرتب و منظم و دسته بندی شده ارائه شده است و شامل موارد زیر می باشد:

 1. بازار کشوری زنبورداران خراسان رضوی و کشور
 2. گروه تخصصی زهر زنبور عسل
 3. گروه آموزشی و هم اندیشی زنبورداران اشکور
 4. زنبورداران استان لرستان
 5. بازار خرید و فروش و آموزشکاه زنبورداران ایران زمین
 6. مرکز خرید و فروش بدون واسطه لوازم زنبورداری و محصولات زنبورداران و تولیدکنندگان
 7. زنبورداران آذربایجان
 8. جامعه هم اندیشی و تبادل تجربیات زنبورداران کشور
 9. زنبورداران منطقه کلیبر
 10. زنبورداران استان قم

 

چگونه بانک اطلاعات و موبایل زنبورداران کشور گردآوری شده است؟

در ابرفایل تعداد زیادی گروه تخصصی حوزه زنبورداران، فروشندگان لوازم و تجهیزات کندوداری، فعالان صنف تولیدات عسل کشور و سایر فعالیتهای مرتبط با زنبورداری شناسایی شده است. لیست زنبورداران ایران با دقت فراوان و بصورت حرفه ای و تخصصی از این گروه ها استخراج شده است.

 

ویژگی‌های اصلی پکیج:

 • - آپدیت و به روزرسانی همیشگی لیست
 • - قیمت استثنایی پکیج در مقابل اطلاعات صحیح و جامع اعضای صنف.
 • - بهترین انتخاب برای تبلیغات تلفنی ، پیامکی ، شبکه های اجتماعی ، واتساپ، تلگرام،ایتا،روبیکا و …
 • - جامع ترین و صحیح ترین بانک شماره موبایل موجود در بازار
 • - کیفیت بالای اطلاعات با درصد خطای کم

 

سوالی دارید؟ اینجا بپرسید...
نام کاربری: برای ارسال کامنت، باید ابتدا وارد سایت شوید.

زنبورداران عسل ایران

زنبورهای عسل با توانایی اجرای رقص به دنیا می‌آیند که هم لانه‌ها را به منابع شهد هدایت می‌کند. زنبورهای جوان برای اینکه بتوانند بی عیب و نقص برقصند ابتدا باید از حیوانات مسن تر یاد بگیرند.

در نگاه اول، هرج و مرج گیج کننده ای در کندوها وجود دارد که در آن به نظر می‌رسد حشرات بی هدف در حال چرخیدن هستند. در واقع، برخی از حرکات شامل شکل پیچیده و بسیار توسعه‌یافته‌ای از ارتباط است. زنبوران جستجوگر موفق از رقص لیست زنبورداران استفاده می‌کنند تا به هم لانه‌شان بگویند که در کجا شهد پیدا کرده‌اند. زنبورها به شکل هشت حرکت می‌کنند و شکم خود را تکان می‌دهند.

رقص‌های سریع نشان دهنده فاصله، جهت و حتی کیفیت منبع غذایی است. تیمی به سرپرستی زیست‌شناسان شیهائو دونگ از آکادمی علوم چین و جیمز نیه از دانشگاه کالیفرنیا در سن دیگو اکنون این ارتباط را با دقت بیشتری بررسی کرده‌اند و به کشف شگفت‌انگیزی دست یافته‌اند.

آزمایشات نشان داد که رقص زنبورها دارای یک جزء ژنتیکی است، به طوری که حشرات به طور غریزی قادر به انجام آن هستند. اما برای رقصیدن تا حد امکان بی عیب و نقص، باید از حیوانات مسن تر و با تجربه تر یاد بگیرند.

 

* زنبورهای مسن رقصنده‌ با تجربه تدریس می‌کنند

به طور خاص، دانشمندان کلنی‌هایی را با زنبورهای عسل غربی (Apis mellifera) ایجاد کردند که همه آنها یک روزه بودند و فرصت مشاهده رقص و تکان دادن هم لانه‌های مسن به آنها داده نشد. کندوهایی که در آن زنبوران جوان می‌توانستند رقصندگان با تجربه را تماشا کنند، به عنوان گروه کنترل عمل می‌کردند.

اگرچه حشرات بدون الگو، در سن معمولی یک تا دو هفتگی شروع به رقصیدن کردند، اما اشتباهات قابل توجهی در ذکر فاصله و جهت منبع غذایی مرتکب می‌شدند. در حالی که دقت جهت گیری حشرات با افزایش تجربه بهبود یافت، آنها در طول زندگی خود فاصله را در رقص خود بیش از حد تخمین زدند.

دقیقاً همین رمزگذاری تعیین فاصله است که بخش مهمی از “گویش‌های رقص” مختلف است: مطالعه ای که شامل محققان دانشگاه جولیوس ماکسیمیلیان وورزبورگ بود در سال 2020 نشان داد که نه تنها گونه‌های مختلف زنبور، بلکه کلنی‌های زنبورهای یک گونه در مناطق مختلف رقصیدن در اطراف یک زنبور عسل برای زمان‌های مختلف فاصله نمایش.

 

 آفت کش‌ها لیست زنبورداران و کشور

همانطور که نویسندگان مطالعه حاضر اکنون خلاصه می‌کنند، زنبورهایی که هرگز قادر به مشاهده سایر زنبورهای رقصنده در مرحله حساس اولیه یادگیری خود نبودند، گویش جدیدی را ایجاد کردند که لیست زنبورداران ایران پایان عمر حفظ کردند.

نتایج شواهدی را ارائه کردند که نشان می‌دهد یادگیری اجتماعی سیگنال‌های لیست زنبورداران کشور را شکل می‌دهد، همانطور که در ارتباطات اولیه در بسیاری از گونه‌های مهره‌دار انجام می‌شود. به گفته جیمز نیه، مهم‌تر این است که «کسب زبان» اولیه زنبورها مختل نشود.

نیه می‌گوید: «مطالعات متعدد نشان داده‌اند که آفت‌کش‌ها می‌توانند بر توانایی‌های شناختی و توانایی‌های یادگیری زنبورهای عسل تأثیر بگذارند، بنابراین، آفت‌کش‌ها می‌توانند توانایی آن‌ها را در یادگیری نحوه برقراری ارتباط مختل کرده و حتی ممکن است نحوه برقراری ارتباط را تغییر دهد» و این تغییر به نسل بعدی زنبورها در کلنی منتقل می‌شود.

دو زیست شناس رفتاری لارس چیتکا از دانشگاه کوئین مری لندن و ناتاچا روسی از دانشگاه ساسکس نیز بر دیدگاه جدید احتمالی در مورد رابطه بین غریزه و یادگیری تمرکز می‌کنند. آنها در اظهار نظر مستقلی درباره این مطالعه می‌نویسند: «برخی از دانشمندان تصور می‌کنند که غریزه به طور پیش فرض حالت اجدادی (یا بدوی) است و لیست زنبورداران ایران یادگیری پیشرفته تر است. برعکس آن کمتر مورد توجه قرار می‌گیرد: یادگیری فردی ممکن است علت برخی از نوآوری‌های رفتاری باشد که تا حدی ذاتی نیستند.