مولفین و نویسندگان کشور | شماره موبایل

مولفین و نویسندگان کشور | شماره موبایل
  • نام فایل: مولفین و نویسندگان کشور | شماره موبایل
  • دسته بندی: فرهنگی
  • تعداد رکورد: 1170 رکورد + 47000 قدیمی
  • بروزرسانی: فروردین ماه 1402
  • قیمت: ۴۸,۰۰۰ تومان

نام فایل: مولفین و نویسندگان کشور | شماره موبایل

قیمت: ۴۸,۰۰۰ تومان
شماره موبایل خود را جهت دریافت کد تایید، وارد نمایید:

بانک اطلاعات مولفین کشور دارای تعداد 46930 شماره موبایل می باشد که این لیست مولفین کشور با توجه به تخصص سایت ابرفایل در همین زمینه تهیه و جمع آوری شده است. این مجموعه از جمله کاملترین لیست موجود کنونی می باشد.

شما میتوانید از یکی از گسترده ترین و بروزترین دایرکتوری لیست شماره موبایل مولفین کشور جهت تبلیغات هدفمند و گسترده خود استفاده کنید.

 

محتویات:

این مجموعه ارزشمند در قالب یک فایل اکسل حاوی: تعداد 46930 رکورد شامل شماره موبایل و 1170 رکورد شامل شماره موبایل و غالبا دارای نام ارائه شده است. 

 

روش جمع آوری

این مجموعه ارزشمند از گروه های تخصصی نویسندگان در تلگرام جمع آوری و دسته بندی شده است.

 

ویژگی‌های اصلی پکیج شماره تلفن مولفین کشور:

- آپدیت و به‌روزرسانی همیشگی لیست
- امکان تهیه یک شاخه خاص به‌صورت تکی
- قیمت استثنایی پکیج در مقابل اطلاعات صحیح و جامع اعضای صنف
- کیفیت بالای اطلاعات با درصد خطای بسیار کم
- امکان ارسال پیامک‌های تبلیغاتی هدفمند به شماره تلفن مولفین کشور

سوالی دارید؟ اینجا بپرسید...
نام کاربری: برای ارسال کامنت، باید ابتدا وارد سایت شوید.

لیست شماره موبایل مولفین کشور

در مجموعه شماره موبایل مولفین کشور اطلاعات بصورت فایل اکسل می باشد. اگر در زمینه ارائه خدمات و محصولات به مولفین کشور فعالیت می کنید و یا شغل شما مرتبط با مولفین کشور است ما به شما این پکیج ارزشمند را پیشنهاد میدهیم.

 

بانک شماره تلفن مولفین کشور

از آرشیو موبایل مولفین کشور موجود در این پکیج می توانید به راحتی جهت ارسال اس ام اس تبلیغاتی استفاده کنید | کافیست شماره های خریداری و دانلود شده را درون پنل ارسال اس ام اس قرار بدید و بصورت انبوه برای مولفین کشور مورد نظر ارسال اس ام اس تبلیغاتی داشته باشید.

 

شماره تلفن مولفین کشور

شماره تلفن مولفین کشور و یا به عبارت دیگر لیست دیتابیس اطلاعات جامعه مولفین کشور ، برای اینکه تهیه شود نیازمند تلاش و اعمال دقت فراوان است . برای این کار هزینه های مادی و غیر مادی زیادی صرف می شود و این هزینه ها در تحقق یک هدف است و آن هدف مفید بودن آن شماره موبایل مولفین کشور برای کابران سایت AbarFile.ir و شما مخاطب عزیز است.

 

بازاریابی هدفمند از شماره موبایل مولفین کشور

همان‌طور که گفتیم هر کسب ‌و کاری در ابتدا باید جامعه هدف خود را شناسایی کنید اگر جامعه هدف شما نیز جامعه مولفین کشور است اولین گام تهیه یک گنجینه ارزشمند از اطلاعات مولفین کشور است تا ضمن رونق و بازخورد فراوان برای کسب ‌و کار شما تجربه کمترین هزینه و بیش‌ترین بازدهی برای شما به ارمغان آید.

خدمات و محصولات متنوعی را می‌توانیم نام ببریم که به جامعه مولفین کشور گره‌خورده است و شما از طریق بازاریابی هدفمند می‌توانید بهترین بازخوردها را بگیرید. امروزه نیز داشتن یک بانک اطلاعاتی یک امر بسیار مهم است.

شما با استفاده از این سیستم نوین اطلاعاتی می‌توانید با ارسال پیامک و یا تماس تلفنی با شماره موبایل مولفین کشور حال کسب‌وکار خود را خوب کنید.

اگر بخواهیم تنها بعضی از ویژگی‌های بازاریابی هدفمند از طریق بانک اطلاعات مولفین کشور را نام ببریم می‌توانیم به موارد زیر اشاره‌ای داشته باشیم:

  • صرفه‌جویی در وقت و هزینه‌های تبلیغاتی
  • بازدهی بسیار بالا نسبت به هر نوعی از تبلیغات
  • دسترسی به شماره تلفن شخصی بهترین مولفین کشور
  • گسترش و رونق کسب‌وکار در سطوح بسیار بالا

 

چرا باید بانک اطلاعات شماره موبایل مولفین کشور را از سایت ابرفایل تهیه کنید؟

همان‌طور که می‌دانید سایت ابرفایل به ‌عنوان ارائه کننده بانک اطلاعات موبایل مشاغل ایران است و افراد زیادی درزمینهٔ های مختلف شغلی به ما اعتماد کردند یکی از مهم‌ترین اصولی که باید در هنگام تهیه هر نوع و دسته‌ای از بانک‌های اطلاعاتی رعایت کنید تعداد اطلاعات و یا همان رکورد اطلاعات است.

ما با در دست داشتن بیشترین تعداد رکورد درزمینهٔ های مختلف شغلی و حتی بانک اطلاعات موبایل مولفین کشور تجربه بسیار خوبی را برای شما به ارمغان می ‌آوریم البته این نکته نیز حائز اهمیت است که در بانک‌های اطلاعاتی صرفا بالا بودن تعداد رکورد مهم نیست. چراکه می‌تواند همه شماره‌ها یا تعدادی از آن‌ها شماره‌های سوخته باشند و باعث اتلاف وقت و هزینه‌های شما شود.

ما این اطمینان را بار دیگر به شما می‌دهیم که صحت اطلاعات ما در حد بسیار بالایی است.