پرستاران کل کشور | شماره موبایل و مشخصات

پرستاران کل کشور | شماره موبایل و مشخصات
  • نام فایل: پرستاران کل کشور | شماره موبایل و مشخصات
  • دسته بندی: پزشکان
  • تعداد رکورد: 9500 رکورد + 70000 قدیمی
  • بروزرسانی: دی ماه 1401
  • قیمت: ۲۵۶,۰۰۰ تومان

نام فایل: پرستاران کل کشور | شماره موبایل و مشخصات

قیمت: ۲۵۶,۰۰۰ تومان
شماره موبایل خود را جهت دریافت کد تایید، وارد نمایید:

بانک اطلاعات پرستاران دارای بیش از 80 هزار شماره موبایل و مشخصات پرستاران می باشد که این لیست پرستاران کشور با توجه به تخصص سایت ابرفایل در همین زمینه تهیه و جمع آوری شده است. این مجموعه که از جمله کاملترین لیست موجود کنونی می باشد.

شما میتوانید از یکی از گسترده ترین و بروزترین دایرکتوری لیست شماره موبایل پرستاران جهت تبلیغات هدفمند و گسترده خود استفاده کنید.

 

بانک شماره موبایل پرستاران شامل موارد زیر می باشد:

قسمت اول: 

پرستاران عضو اتحاد سراسری جامعه ی پرستاری کشور اجرای قانون تعرفه گذاری فوق العاده خاص و مشاغل سخت و ارتقاء بهره وری و تبدیل وضعیت و استخدام. شامل 4600 رکورد

قسمت دوم:

گروه پرستاران تبریز شامل 52 رکورد

قسمت سوم:

گروه علمی و آموزشی پرستاران کل کشور شامل 4800 شماره موبایل و نام.

قسمت چهارم:

بانک شماره تماس پرستاران بیمارستان، سالمندان و منازل کشور شامل 1467 شماره موبایل (بدون اطلاعات نام و آدرس)

قسمت پنجم:

بانک شماره موبایل قدیمی شامل 70,113 مورد.

 

محتویات:

این مجموعه ارزشمند در قالب یک فایل اکسل حاوی: تعداد 80 هزار رکورد شامل شماره موبایل، و رکوردهای دارای مشخصات بصورت مرتب و منظم و دسته بندی شده ارائه شده است.

 

ویژگی‌ها:

✔️آپدیت و به‌روزرسانی همیشگی لیست
✔️قیمت استثنایی، در مقابل اطلاعات صحیح و جامع. _سیاست قیمت کم فروش زیاد
✔️کیفیت بالای اطلاعات با درصد خطای کم

 

روش خرید:

شماره موبایل خود را در قسمت بالا وارد نموده و بر روی گزینه خرید آنلاین کلیک کنید و از طریق درگاه شاپرک پرداخت نمایید. بعد از این مرحله لینک دانلود برایتان فعال خواهد شد و بلافاصله می توانید لیست پرستاران کشور ایران را دانلود کنید.

این فایل بصورت فشرده می باشد که از طریق نرم افزار WinRar آنرا از حالت فشرده خارج کنید.

نکته: برای مشاهده محتوای اکسل بر روی موبایل باید از اپلیکیشن سندخوان استفاده کنید.

سوالی دارید؟ اینجا بپرسید...
نام کاربری: برای ارسال کامنت، باید ابتدا وارد سایت شوید.

لیست شماره موبایل پرستاران کشور ایران

در مجموعه  بانک شماره موبایل پرستاران کشور ایران، اطلاعات بصورت تفکیک ارائه شده است. اگر در زمینه ارائه خدمات به پرستاران کشور ایران فعالیت می کنید ، شما می توانید از آرشیو موبایل پرستاران کشور ایران استفاده کنید و به راحتی اس ام اس های تبلیغاتی ارسال کنید.

برای تهیه لیست شماره موبایل پرستاران کشور ایران و یا به عبارت دیگر  شماره موبایل پرستاران کشور ایران، تلاش و دقت فراوانی صورت گرفته است.

 

لیست شماره موبایل پرستاران

در مجموعه شماره موبایل پرستاران اطلاعات به صورت لیست شنماره موبایل می باشد. اگر در زمینه ارائه خدمات و محصولات به پرستاران فعالیت می کنید و یا شغل شما مرتبط با پرستاران است ما به شما این پکیج ارزشمند را پیشنهاد میدهیم.

 

بانک شماره تلفن پرستاران

از آرشیو موبایل پرستاران موجود در این پکیج می توانید به راحتی جهت ارسال اس ام اس تبلیغاتی استفاده کنید | کافیست شماره های خریداری و دانلود شده را درون پنل ارسال اس ام اس قرار بدید و بصورت انبوه برای پرستاران مورد نظر ارسال اس ام اس تبلیغاتی داشته باشید.

 

شماره تلفن پرستاران

شماره تلفن پرستاران و یا به عبارت دیگر لیست دیتابیس اطلاعات جامعه پرستاران ، برای اینکه تهیه شود نیازمند تلاش و اعمال دقت فراوان است . برای این کار هزینه های مادی و غیر مادی زیادی صرف می شود و این هزینه ها در تحقق یک هدف است و آن هدف مفید بودن آن شماره موبایل پرستاران برای کابران سایت AbarFile.ir و شما مخاطب عزیز است.

 

بازاریابی هدفمند از شماره موبایل پرستاران

همان‌طور که گفتیم هر کسب ‌و کاری در ابتدا باید جامعه هدف خود را شناسایی کنید اگر جامعه هدف شما نیز جامعه پرستاران است اولین گام تهیه یک گنجینه ارزشمند از اطلاعات پرستاران است تا ضمن رونق و بازخورد فراوان برای کسب ‌و کار شما تجربه کمترین هزینه و بیش‌ترین بازدهی برای شما به ارمغان آید.

خدمات و محصولات متنوعی را می‌توانیم نام ببریم که به جامعه پرستاران گره‌خورده است و شما از طریق بازاریابی هدفمند می‌توانید بهترین بازخوردها را بگیرید. امروزه نیز داشتن یک بانک اطلاعاتی یک امر بسیار مهم است.

شما با استفاده از این سیستم نوین اطلاعاتی می‌توانید با ارسال پیامک و یا تماس تلفنی با شماره موبایل پرستاران حال کسب‌وکار خود را خوب کنید.

اگر بخواهیم تنها بعضی از ویژگی‌های بازاریابی هدفمند از طریق بانک اطلاعات پرستاران را نام ببریم می‌توانیم به موارد زیر اشاره‌ای داشته باشیم:

  • صرفه‌جویی در وقت و هزینه‌های تبلیغاتی
  • بازدهی بسیار بالا نسبت به هر نوعی از تبلیغات
  • دسترسی به شماره تلفن شخصی بهترین پرستاران
  • گسترش و رونق کسب‌وکار در سطوح بسیار بالا

 

چرا باید لیست بانک اطلاعات شماره موبایل پرستاران کل کشور را از سایت ابرفایل تهیه کنید؟

همان‌طور که می‌دانید سایت ابرفایل به ‌عنوان ارائه کننده بانک اطلاعات موبایل مشاغل ایران است و افراد زیادی درزمینهٔ های مختلف شغلی به ما اعتماد کردند یکی از مهم‌ترین اصولی که باید در هنگام تهیه هر نوع و دسته‌ای از بانک‌های اطلاعاتی رعایت کنید تعداد اطلاعات و یا همان رکورد اطلاعات است.

ما با در دست داشتن بیشترین تعداد رکورد درزمینهٔ های مختلف شغلی و حتی بانک اطلاعات موبایل پرستاران تجربه بسیار خوبی را برای شما به ارمغان می ‌آوریم البته این نکته نیز حائز اهمیت است که در بانک‌های اطلاعاتی صرفا بالا بودن تعداد رکورد مهم نیست. چراکه می‌تواند همه شماره‌ها یا تعدادی از آن‌ها شماره‌های سوخته باشند و باعث اتلاف وقت و هزینه‌های شما شود.

ما این اطمینان را بار دیگر به شما می‌دهیم که صحت اطلاعات ما در حد بسیار بالایی است.