پرستاران کل کشور | شماره موبایل

پرستاران کل کشور | شماره موبایل
قیمت: ۹۰,۰۰۰ تومان
برای خرید شماره موبایل خود را وارد نمایید:

بانک اطلاعات پرستاران دارای بیش از 72 هزار شماره موبایل پرستاران می باشد که این لیست پرستاران کشور با توجه به تخصص سایت ابرفایل در همین زمینه تهیه و جمع آوری شده است. این مجموعه که از جمله کاملترین لیست موجود کنونی می باشد.

شما میتوانید از یکی از گسترده ترین و بروزترین دایرکتوری لیست شماره موبایل پرستاران جهت تبلیغات هدفمند و گسترده خود استفاده کنید.

 

بانک شماره موبایل پرستاران شامل موارد زیر می باشد:

قسمت اول: 

این فایل شامل شماره موبایل های پرستاران بیمارستان ها، بهیار ها، تکنسین های درمانی، ماما ها و … می باشد که در مجموع شامل 259 عدد شماره موبایل هست. تعداد 146 شماره موبایل از این فایل شامل نام و نام خانوادگی اشخاص می باشد و تعداد 113 شماره موبایل فاقد نام اشخاص می باشد.

قسمت دوم:

بانک شماره تماس پرستاران بیمارستان، سالمندان و منازل کشور با دقت بالای 80 درصد شامل 1467 شماره موبایل (بدون اطلاعات نام و آدرس)

قسمت سوم:

بانک قدیمی با خطای زیاد که شامل بیش از ۷۰ هزار شماره موبایل هست.

 

روش خرید بانک موبایل پرستاران

شما به دو روش می توانید بانک اطلاعات موبایل پرستاران را تهیه نمایید:

روش اول: واریز وجه مذکور به کارت شماره 5859831031726507 بنام محمد کاظم فرقانی و ارسال "تاریخ واریز وجه" به موبایل 09134585125
که بلافاصله این مجموعه به موبایل شما ارسال خواهد شد.

روش دوم: خرید بصورت آنلاین از سایت ابرفایل می باشد که بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود برای شما فعال خواهد شد. برای این کار بر روی دکمه "خرید" در قسمت بالا کلیک کنید.

 

تلفن تماس بخش فروش و مشاوره

جهت راهنمایی: با همکارمان ( آقای فرقانی ) 09134585125 ماس بگیرید.

توجه: در صورت عدم پاسخگویی لطفا یک پیامک با عنوان خرید بانک اطلاعات پرستاران به موبایل 09132588101 بدهید تا با شما تماس گرفته شود.

 

محتویات:

این مجموعه ارزشمند در قالب یک فایل اکسل حاوی: تعداد 72 هزار رکورد شامل شماره موبایل، و برخی دارای نام بصورت مرتب و منظم و دسته بندی شده ارائه شده است.

 

لیست شماره موبایل پرستاران

در مجموعه شماره موبایل پرستاران اطلاعات به صورت لیست شنماره موبایل می باشد. اگر در زمینه ارائه خدمات و محصولات به پرستاران فعالیت می کنید و یا شغل شما مرتبط با پرستاران است ما به شما این پکیج ارزشمند را پیشنهاد میدهیم.

 

بانک شماره تلفن پرستاران

از آرشیو موبایل پرستاران موجود در این پکیج می توانید به راحتی جهت ارسال اس ام اس تبلیغاتی استفاده کنید | کافیست شماره های خریداری و دانلود شده را درون پنل ارسال اس ام اس قرار بدید و بصورت انبوه برای پرستاران مورد نظر ارسال اس ام اس تبلیغاتی داشته باشید.

 

شماره تلفن پرستاران

شماره تلفن پرستاران و یا به عبارت دیگر لیست دیتابیس اطلاعات جامعه پرستاران ، برای اینکه تهیه شود نیازمند تلاش و اعمال دقت فراوان است . برای این کار هزینه های مادی و غیر مادی زیادی صرف می شود و این هزینه ها در تحقق یک هدف است و آن هدف مفید بودن آن شماره موبایل پرستاران برای کابران سایت AbarFile.ir و شما مخاطب عزیز است.

 

بازاریابی هدفمند از شماره موبایل پرستاران

همان‌طور که گفتیم هر کسب ‌و کاری در ابتدا باید جامعه هدف خود را شناسایی کنید اگر جامعه هدف شما نیز جامعه پرستاران است اولین گام تهیه یک گنجینه ارزشمند از اطلاعات پرستاران است تا ضمن رونق و بازخورد فراوان برای کسب ‌و کار شما تجربه کمترین هزینه و بیش‌ترین بازدهی برای شما به ارمغان آید.

خدمات و محصولات متنوعی را می‌توانیم نام ببریم که به جامعه پرستاران گره‌خورده است و شما از طریق بازاریابی هدفمند می‌توانید بهترین بازخوردها را بگیرید. امروزه نیز داشتن یک بانک اطلاعاتی یک امر بسیار مهم است.

شما با استفاده از این سیستم نوین اطلاعاتی می‌توانید با ارسال پیامک و یا تماس تلفنی با شماره موبایل پرستاران حال کسب‌وکار خود را خوب کنید.

اگر بخواهیم تنها بعضی از ویژگی‌های بازاریابی هدفمند از طریق بانک اطلاعات پرستاران را نام ببریم می‌توانیم به موارد زیر اشاره‌ای داشته باشیم:

  • صرفه‌جویی در وقت و هزینه‌های تبلیغاتی
  • بازدهی بسیار بالا نسبت به هر نوعی از تبلیغات
  • دسترسی به شماره تلفن شخصی بهترین پرستاران
  • گسترش و رونق کسب‌وکار در سطوح بسیار بالا

 

چرا باید بانک اطلاعات شماره موبایل پرستاران را از سایت ابرفایل تهیه کنید؟

همان‌طور که می‌دانید سایت ابرفایل به ‌عنوان ارائه کننده بانک اطلاعات موبایل مشاغل ایران است و افراد زیادی درزمینهٔ های مختلف شغلی به ما اعتماد کردند یکی از مهم‌ترین اصولی که باید در هنگام تهیه هر نوع و دسته‌ای از بانک‌های اطلاعاتی رعایت کنید تعداد اطلاعات و یا همان رکورد اطلاعات است.

ما با در دست داشتن بیشترین تعداد رکورد درزمینهٔ های مختلف شغلی و حتی بانک اطلاعات موبایل پرستاران تجربه بسیار خوبی را برای شما به ارمغان می ‌آوریم البته این نکته نیز حائز اهمیت است که در بانک‌های اطلاعاتی صرفا بالا بودن تعداد رکورد مهم نیست. چراکه می‌تواند همه شماره‌ها یا تعدادی از آن‌ها شماره‌های سوخته باشند و باعث اتلاف وقت و هزینه‌های شما شود.

ما این اطمینان را بار دیگر به شما می‌دهیم که صحت اطلاعات ما در حد بسیار بالایی است.

 

ویژگی‌های اصلی پکیج شماره تلفن پرستاران:

- بیش از 70 هزار شماره موبایل
- امکان تهیه یک شاخه خاص به‌صورت تکی
- قیمت استثنایی پکیج در مقابل اطلاعات صحیح و جامع
- امکان ارسال پیامک‌های تبلیغاتی هدفمند به شماره تلفن پرستاران

 

لیست مشاغل

بانک موبایل مشاغل | مشاغل و اصناف گوناگونبانک موبایل مشاغل | مدیران شرکتها و کارخانجااتبانک موبایل مشاغل | شرکتهای ساختمانیبانک موبایل مشاغل | طب و پزشکانبانک موبایل مشاغل | اعضاء انظام مهندسینبانک موبایل مشاغل | حوزه آموزش


تلفن تماس بخش فروش و مشاوره

جهت راهنمایی و خرید بانک اطلاعات موبایل پرستاران: با همکارمان (آقای فرقانی09134585125 تماس بگیرید.

توجه: در صورت عدم پاسخگویی لطفا یک پیامک با عنوان خرید بانک اطلاعاتی پرستاران به شماره 09132588101 (پیامک) بدهید تا با شما تماس گرفته شود.

سوالی دارید؟ اینجا بپرسید...
نام کاربری: برای ارسال کامنت، باید ابتدا وارد سایت شوید.