بانک اطلاعات و شماره موبایل ساختمان سازان کل کشور

بانک اطلاعات و شماره موبایل ساختمان سازان کل کشور
 • نام فایل: بانک اطلاعات و شماره موبایل ساختمان سازان کل کشور
 • دسته بندی: سازندگان
 • تعداد رکورد: 35800 رکورد با مشخصات
 • بروزرسانی: فروردین ماه 1402
 • قیمت: ۲۴۵,۰۰۰ تومان

نام فایل: بانک اطلاعات و شماره موبایل ساختمان سازان کل کشور

قیمت: ۲۴۵,۰۰۰ تومان
شماره موبایل خود را جهت دریافت کد تایید، وارد نمایید:

بانک اطلاعات ساختمان سازان کشور دارای تعداد 35 هزار شماره موبایل و مشخصات می باشد که این لیست ساختمان سازان کشور با توجه به تخصص سایت ابرفایل در همین زمینه تهیه و جمع آوری شده است. این مجموعه به تفکیک استان، آدرس، نام و مشخصات پروژه ارائه شده است.

شما میتوانید از یکی از گسترده ترین و بروزترین دایرکتوری لیست شماره موبایل ساختمان سازان کشور جهت تبلیغات پیامکی هدفمند و گسترده خود استفاده کنید. تهیه این فایل و ارسال پیامک تبلیغاتی به شماره موبایلهای این بانک اطلاعاتی، میتواند نقش بسیار موثری در رونق کسب و کار شما داشته باشد.

 

محتویات:

این مجموعه ارزشمند در قالب یک فایل اکسل حاوی: تعداد 35 هزار رکورد می باشد. نیمی از این بانک اطلاعاتی شامل مشخصات کامل ( نام و نام خانوادگی، موبایل، آدرس، ایمیل، مشخصات پروژه، نام شرکت، تلفن و موبایل و استان) می باشد. نیم دیگر این بانک اطلاعاتی پس از شناسایی گروههای ساختمانی فعال در تلگرام و اعتبارسنجی استخراج و تهیه شده است، این بخش شامل شماره موبایل و غالبا نام یا نام مجموعه می باشد. 

 

ویژگی‌های اصلی پکیج:

 • - آپدیت و به روزرسانی همیشگی لیست
 • - قیمت استثنایی پکیج در مقابل اطلاعات صحیح و جامع اعضای صنف.
 • - بهترین انتخاب برای تبلیغات تلفنی ، پیامکی ، شبکه های اجتماعی ، واتساپ، تلگرام،ایتا،روبیکا و …
 • - جامع ترین و صحیح ترین بانک شماره موبایل موجود در بازار
 • - کیفیت بالای اطلاعات با درصد خطای کم
سوالی دارید؟ اینجا بپرسید...
نام کاربری: برای ارسال کامنت، باید ابتدا وارد سایت شوید.

لیست شماره موبایل ساختمان سازان کشور

در مجموعه شماره موبایل ساختمان سازان کشور اطلاعات به تفکیک استان و رشته تخصصی می باشد. اگر در زمینه ارائه خدمات و محصولات به ساختمان سازان کشور فعالیت می کنید و یا شغل شما مرتبط با ساختمان سازان کشور است ما به شما این پکیج ارزشمند را پیشنهاد میدهیم.

 

شماره تلفن ساختمان سازان کشور

شماره تلفن ساختمان سازان کشور و یا به عبارت دیگر لیست دیتابیس اطلاعات جامعه ساختمان سازان کشور ، برای اینکه تهیه شود نیازمند تلاش و اعمال دقت فراوان است . برای این کار هزینه های مادی و غیر مادی زیادی صرف می شود و این هزینه ها در تحقق یک هدف است و آن هدف مفید بودن آن شماره موبایل ساختمان سازان کشور برای کابران سایت AbarFile.ir و شما مخاطب عزیز است.

 

بازاریابی هدفمند از شماره موبایل ساختمان سازان کشور

همان‌طور که گفتیم هر کسب ‌و کاری در ابتدا باید جامعه هدف خود را شناسایی کنید اگر جامعه هدف شما نیز جامعه ساختمان سازان کشور است اولین گام تهیه یک گنجینه ارزشمند از اطلاعات ساختمان سازان کشور است تا ضمن رونق و بازخورد فراوان برای کسب ‌و کار شما تجربه کمترین هزینه و بیش‌ترین بازدهی برای شما به ارمغان آید.

خدمات و محصولات متنوعی را می‌توانیم نام ببریم که به جامعه ساختمان سازان کشور گره‌خورده است و شما از طریق بازاریابی هدفمند می‌توانید بهترین بازخوردها را بگیرید. امروزه نیز داشتن یک بانک اطلاعاتی یک امر بسیار مهم است.

شما با استفاده از این سیستم نوین اطلاعاتی می‌توانید با ارسال پیامک و یا تماس تلفنی با شماره موبایل ساختمان سازان کشور حال کسب‌وکار خود را خوب کنید.

اگر بخواهیم تنها بعضی از ویژگی‌های بازاریابی هدفمند از طریق بانک اطلاعات ساختمان سازان کشور را نام ببریم می‌توانیم به موارد زیر اشاره‌ای داشته باشیم:

 • صرفه‌جویی در وقت و هزینه‌های تبلیغاتی
 • بازدهی بسیار بالا نسبت به هر نوعی از تبلیغات
 • دسترسی به شماره تلفن شخصی بهترین ساختمان سازان کشور
 • گسترش و رونق کسب‌وکار در سطوح بسیار بالا

 

چرا باید بانک اطلاعات شماره موبایل ساختمان سازان کشور را از سایت ابرفایل تهیه کنید؟

همان‌طور که می‌دانید سایت ابرفایل به ‌عنوان ارائه کننده بانک اطلاعات موبایل مشاغل ایران است و افراد زیادی درزمینهٔ های مختلف شغلی به ما اعتماد کردند یکی از مهم‌ترین اصولی که باید در هنگام تهیه هر نوع و دسته‌ای از بانک‌های اطلاعاتی رعایت کنید تعداد اطلاعات و یا همان رکورد اطلاعات است.

ما با در دست داشتن بیشترین تعداد رکورد درزمینهٔ های مختلف شغلی و حتی بانک اطلاعات موبایل ساختمان سازان کشور تجربه بسیار خوبی را برای شما به ارمغان می ‌آوریم البته این نکته نیز حائز اهمیت است که در بانک‌های اطلاعاتی صرفا بالا بودن تعداد رکورد مهم نیست. چراکه می‌تواند همه شماره‌ها یا تعدادی از آن‌ها شماره‌های سوخته باشند و باعث اتلاف وقت و هزینه‌های شما شود.

ما این اطمینان را بار دیگر به شما می‌دهیم که صحت اطلاعات ما در حد بسیار بالایی است.