شرکتها و کانون های تبلیغاتی چاپ کشور | موبایل

شرکتها و کانون های تبلیغاتی چاپ کشور | موبایل
  • نام فایل: شرکتها و کانون های تبلیغاتی چاپ کشور | موبایل
  • دسته بندی: فرهنگی
  • تعداد رکورد: 6500 شماره موبایل و مشخصات
  • بروزرسانی: مهر ماه 1401
  • قیمت: ۹۴,۰۰۰ تومان

نام فایل: شرکتها و کانون های تبلیغاتی چاپ کشور | موبایل

قیمت: ۹۴,۰۰۰ تومان
شماره موبایل خود را جهت دریافت کد تایید، وارد نمایید:

تعداد شرکتها و کانون های آگهی و تبلیغاتی کل کشور بسیار زیاد است. به همین دلیل پیدا کردن موارد معتبر کار دشواری است. در اینجا ماسعی کرده ایم این لیست را تهیه و با حداقل قیمت ممکن آنرا در اختیار شما قرار دهیم. 

بانک اطلاعات موسسه های چاپ و تبلیغات کشور و شماره موبایل مدیران کانون های آگهی تبلیغاتی به صورت دائمی به روز رسانی می شود. اطلاعات مدیران آین شرکتها با مشخصات کامل مانند نام تجاری و نام مدیریت  و آدرس مجموعه میباشد که شما با تهیه لیست بتوانید در بازاریابی تلفنی با مخاطب خود راحت تر ارتباط برقرار کنید.

با استفاده از این بانک اطلاعات شرکتها و کانون های تبلیغاتی کل کشور ، شما میتوانید از آن، جهت تبلیغات هدفمند و گسترده خود استفاده کنید.

 

محتویات:

این مجموعه ارزشمند در قالب فایل اکسل حاوی: تعداد 6500 رکورد شامل شماره موبایل، نام مسئول و سایر مشخصات، بصورت مرتب و منظم و دسته بندی شده ارائه شده است.

این بانک اطلاعاتی فقط شامل استانهای، اصفهان، خراسان رضوی،خراسان جنوبی، خراسان شمالی، سمنان، گیلان، یزد، قم، مرکزی، مازندران، گلستان و قزوین می باشد.

 

ویژگی‌ها:

✔️آپدیت و به‌روزرسانی همیشگی لیست
✔️قیمت استثنایی، در مقابل اطلاعات صحیح و جامع. _سیاست قیمت کم فروش زیاد
✔️کیفیت بالای اطلاعات با درصد خطای کم

 

روش خرید:

شماره موبایل خود را در قسمت بالا وارد نموده و بر روی گزینه خرید آنلاین کلیک کنید و از طریق درگاه شاپرک پرداخت نمایید. بعد از این مرحله لینک دانلود برایتان فعال خواهد شد و بلافاصله می توانید لیست مراکز چاپ و تبلیغات کل کشور را دانلود کنید.

نکته: برای مشاهده محتوای اکسل بر روی موبایل باید از اپلیکیشن سندخوان استفاده کنید.

 

لیست شماره موبایل

در فایلی که بعد از خرید شما دریافت می کنید بانک شماره موبایل شرکت های تبلیغاتی کشور جمع آوری شده است که شما به راحتی می توانید از طریق روش های تبلیغات پیامکی و تبلیغات در واتساپ به راحتی پیام های تبلیغاتی خود را برای مدیران آن ها ارسال کنید و بازاریابی هدفمند تری را داشته باشید.

در مجموعه  بانک شماره موبایل شرکتها و کانون های تبلیغاتی کل کشور، اطلاعات بصورت تفکیک ارائه شده است. اگر در زمینه ارائه خدمات به این فعالیت می کنید ، شما می توانید از آرشیو موبایل شرکتها و کانون های تبلیغاتی کل کشور استفاده کنید و به راحتی اس ام اس های تبلیغاتی ارسال کنید.

برای تهیه لیست شماره موبایل شرکتها و کانون های آگهی تبلیغاتی کل کشور و یا به عبارت دیگر  شماره موبایل شرکتها و کانون های تبلیغاتی کل کشور، تلاش و دقت فراوانی صورت گرفته است.

سوالی دارید؟ اینجا بپرسید...
نام کاربری: برای ارسال کامنت، باید ابتدا وارد سایت شوید.