بانک موبایل همراه اول دائمی کشور تفکیک جنسیت و سن

بانک موبایل همراه اول دائمی کشور تفکیک جنسیت و سن
قیمت: ۱۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
شماره موبایل جهت تایید:

بانک شماره موبایل دائمی همراه اول کشور به تفکیک جنسیت و سال تولد دارای تعداد 13,000,000 شماره موبایل می باشد که این لیست شماره موبایل با توجه به تخصص سایت ابرفایل در همین زمینه تهیه و جمع آوری شده است.

شما میتوانید از دایرکتوری لیست شماره موبایل دائمی همراه اول کشور به تفکیک جنسیت و سن ، جهت ایجاد بروزترین پنل پیامکی و تبلیغات هدفمند و گسترده خود استفاده کنید.

 

روش خرید بانک شماره موبایل زنان و مردان کشور به تفکیک جنسیت و سن

شماره موبایل خود را در قسمت بالا وارد نموده و بر روی گزینه خرید آنلاین کلیک کنید. بعد از پرداخت از طریق درگاه بانک، لینک خرید برای موبایل شما فعال خواهد شد. در فیلم زیر مراحل خرید توضیح داده شده است:

 

فیلم

 

فایل بصورت دیتابیس اکسس accdb می باشد که برای مشاهده آن باید نرم افزار اکسس Access بر روی کامپیوتر خود نصب کنید.

 

محتویات:

این مجموعه ارزشمند در قالب یک فایل اکسل حاوی: تعداد 13,000,000 رکورد شامل بانک شماره موبایل خانم ها، دختران و زنان و مردان و پسران کشور به تفکیک جنسیت و سن ( سال تولد ) بصورت مرتب و منظم و دسته بندی ارائه شده است.

 

 

لیست شماره موبایل دائمی همراه اول کشور به تفکیک جنسیت و سن

در مجموعه شماره موبایل دائمی همراه اول کشور به تفکیک جنسیت و سن اطلاعات، بصورت تفکیک جنسیت شده ارائه شده است. اگر در زمینه پنل های ارسال پیامک و ارائه خدمات و محصولات به شماره موبایل زنان و مردان کشور به تفکیک جنسیت و سن فعالیت می کنید و یا شغل شما مرتبط با شماره موبایل دائمی همراه اول کشور به تفکیک جنسیت و سن است شما می توانید از آرشیو موبایل شماره موبایل دائمی همراه اول کشور به تفکیک جنسیت و سن موجود در این پکیج استفاده کنید و به راحتی اس ام اس تبلیغاتی ارسال کنید. برای تهیه شماره تلفن دائمی همراه اول کشور به تفکیک جنسیت و سن و یا به عبارت دیگر بانک شماره موبایل دائمی همراه اول کشور به تفکیک جنسیت و سن ، تلاش و دقت فراوانی صورت گرفته است.

 

ویژگی‌های اصلی پکیج شماره تلفن دائمی همراه اول کشور به تفکیک جنسیت و سن:

- آپدیت و به‌روزرسانی همیشگی لیست
- قیمت استثنایی پکیج در مقابل اطلاعات صحیح و جامع. قیمت این بانک در سایر مراجع بالای 30 میلیون تومان می باشد.
- شماره های کاملا 100% تضمینی و بدون حتی یک تکرار شماره
- بهترین انتخاب برای ایجاد پنل پیامکی بروز و تبلیغات تلفنی ، پیامکی ، شبکه های اجتماعی ، واتساپ، تلگرام و …
- جامع ترین و بزرگترین بانک شماره موبایل دائمی از همراه اول موجود در بازار
- کیفیت بالای اطلاعات با درصد خطای کم