پزشکان سیستان و بلوجستان | شماره موبایل و مشخصات

پزشکان سیستان و بلوجستان | شماره موبایل و مشخصات
  • نام فایل: پزشکان سیستان و بلوجستان | شماره موبایل و مشخصات
  • دسته بندی: استانی پزشکان
  • تعداد رکورد: 3119 موبایل و محل شهر و استان
  • بروزرسانی: دائم و رایگان
  • قیمت: ۸۷,۰۰۰ تومان

نام فایل: پزشکان سیستان و بلوجستان | شماره موبایل و مشخصات

قیمت: ۸۷,۰۰۰ تومان
شماره موبایل خود را جهت دریافت کد تایید، وارد نمایید:

تعداد پزشکانی که کد نظام پزشکی دارند بسیار زیاد است. به همین دلیل پیدا کردن موارد فعال و معتبر کار دشواری است. در اینجا ماسعی کرده ایم این لیست را تهیه و با حداقل قیمت ممکن آنرا در اختیار شما قرار دهیم. 

با استفاده از این بانک اطلاعات پزشکان استان سیستان و بلوجستان ، شما میتوانید از آن، جهت تبلیغات هدفمند و گسترده خود استفاده کنید.

 

محتویات:

این مجموعه ارزشمند در قالب فایل اکسل حاوی: تعداد 3119 رکورد شامل شماره موبایل، نام و نام خانوادگی ، شماره نظام پزشکی ،تخصص ، شهر ، استان و اکثریت با مشخصات کامل بصورت مرتب و منظم و دسته بندی شده ارائه شده است. در جدول زیر چند نمونه آورده شده است.

نظام پزشکی نام و نام خانوادگی پزشک تخصص شماره موبایل شهر استان جنسیت تاریخ تولد ایمیل یا آدرس
17485 مسعود علیزاده قمصری متخصص گوش و گلو و بینی 09155084979 مشهد خراسان رضوی آقا 1327/01/01 احمدآباد نبش عارف 5 مجتمع پزشکی شماره 17 طبقه 1 واحد 1
17486 عبدالرضا نجفی نوایی متخصص جراحی عمومی 09121112810  تهران تهران آقا 1330/08/05 mhajatian@yahoo.com
17488 منصور جعفری نمین متخصص چشم پزشکی 09141518435 اردبیل اردبیل  آقا 1331/01/01  
17489 عبدالقدیر پورقاز متخصص زنان و زایمان 09111721024 گنبدکاووس گلستان آقا 1332/01/01 POURGHAZMD@YAHOO.COM
17490 جهانگیر تاجدینی متخصص بیماریهای قلب و عروق 09131406958 کرمان کرمان  آقا 1327/01/01  

 

ویژگی‌ها:

✔️آپدیت و به‌روزرسانی همیشگی لیست
✔️قیمت استثنایی، در مقابل اطلاعات صحیح و جامع. _سیاست قیمت کم فروش زیاد
✔️کیفیت بالای اطلاعات با درصد خطای کم

 

روش خرید:

شماره موبایل خود را در قسمت بالا وارد نموده و بر روی گزینه خرید آنلاین کلیک کنید و از طریق درگاه شاپرک پرداخت نمایید. بعد از این مرحله لینک دانلود برایتان فعال خواهد شد و بلافاصله می توانید لیست پزشکان استان سیستان و بلوجستان را دانلود کنید.

نکته: برای مشاهده محتوای فایل از طریق موبایل باید اپلیکیشن سندخوان بر روی گوشی نصب باشد.

 

این پکیج شامل موارد زیر می باشد:

لیست پزشکان عمومی استان سیستان و بلوجستان , لیست دندان پزشکان استان سیستان و بلوجستان ,  لیست پزشکان ارتوپد استان سیستان و بلوجستان ,  لیست پزشکان زیبایی استان سیستان و بلوجستان ,  لیست پزشکان متخصص گوارش استان سیستان و بلوجستان ,  لیست پزشکان روانشناس استان سیستان و بلوجستان ,  لیست چشم پزشکان استان سیستان و بلوجستان ,  لیست پزشکان مامایی استان سیستان و بلوجستان ,  لیست پزشکان زنان استان سیستان و بلوجستان ,  لیست پزشکان ارتوپدی استان سیستان و بلوجستان ,  لیست پزشکان متخصص زنان استان سیستان و بلوجستان,  لیست پزشکان انکولوژیست استان سیستان و بلوجستان,  لیست پزشکان اورولوؤیست استان سیستان و بلوجستان,  لیست پزشکان متخصص داخلی استان سیستان و بلوجستان,  لیست پزشکان عفونی استان سیستان و بلوجستان , بانک شماره موبایل پزشکان سیستان و بلوجستان,بانک موبایل پزشکان سیستان و بلوجستان,شماره موبایل پزشکان سیستان و بلوجستان,موبایل پزشکان سیستان و بلوجستان,لیست پزشکان سیستان و بلوجستان,لیست پزشکان استان سیستان و بلوجستان,لیست شماره موبایل پزشکان سیستان و بلوجستان, بانک شماره موبایل پزشکان استان سیستان و بلوجستان,بانک موبایل پزشکان استان سیستان و بلوجستان,شماره موبایل پزشکان شهر سیستان و بلوجستان,موبایل پزشکان شهر سیستان و بلوجستان,لیست پزشکان استان سیستان و بلوجستان,لیست پزشکان استان سیستان و بلوجستان,لیست شماره موبایل پزشکان شهر سیستان و بلوجستان

 

لیست شماره موبایل پزشکان استان سیستان و بلوجستان

در مجموعه  بانک شماره موبایل پزشکان استان سیستان و بلوجستان، اطلاعات بصورت تفکیک ارائه شده است. اگر در زمینه ارائه خدمات به پزشکان فعالیت می کنید، شما می توانید از آرشیو موبایل پزشکان استان سیستان و بلوجستان استفاده کنید و به راحتی اس ام اس های تبلیغاتی ارسال کنید.

برای تهیه لیست شماره موبایل پزشکان استان سیستان و بلوجستان و یا به عبارت دیگر  شماره موبایل پزشکان استان سیستان و بلوجستان، تلاش و دقت فراوانی صورت گرفته است.

 

لینک خرید پزشکان کل کشور

لینک لیست پزشکان کل کشور

سوالی دارید؟ اینجا بپرسید...
نام کاربری: برای ارسال کامنت، باید ابتدا وارد سایت شوید.