معرفی تاجران ترکمنستانی | صادرات به ترکمنستان

معرفی تاجران ترکمنستانی | صادرات به ترکمنستان
 • نام فایل: معرفی تاجران ترکمنستانی | صادرات به ترکمنستان
 • دسته بندی: تجار و بازرگانان
 • تعداد رکورد: 70 تاجر | 15 صفحه
 • بروزرسانی: دائم و رایگان از طریق پنل کاربری
 • قیمت: ۱۲۸,۰۰۰ تومان

نام فایل: معرفی تاجران ترکمنستانی | صادرات به ترکمنستان

قیمت: ۱۲۸,۰۰۰ تومان
شماره موبایل خود را جهت دریافت کد تایید، وارد نمایید:

تعداد تاجران و بازرگانان ترکمنستان بسیار زیاد است. به همین دلیل پیدا کردن موارد معتبر کار دشواری است. در اینجا ماسعی کرده ایم این لیست را تهیه و با حداقل قیمت ممکن آنرا در اختیار شما قرار دهیم. 

بانک اطلاعات تاجران و بازرگانان ترکمنستان در این لیست وجود دارد. بنابراین اگر فکر تجارت با کشور ترکمنستان هستید این فایل را دانلود کنید.

 

محتویات:

این مجموعه ارزشمند در قالب فایل pdf حاوی: تعداد 70 رکورد در 15 صفحه که شامل شماره تماس، نام ، آدرس ، نام صنف و سمت و اکثریت با مشخصات کامل بصورت مرتب و منظم و دسته بندی شده ارائه شده است.

 

ویژگی‌ها:

✔️آپدیت و به‌روزرسانی همیشگی لیست
✔️قیمت استثنایی، در مقابل اطلاعات صحیح و جامع. _سیاست قیمت کم فروش زیاد
✔️کیفیت بالای اطلاعات با درصد خطای کم

 

روش خرید:

شماره موبایل خود را در قسمت بالا وارد نموده و بر روی گزینه خرید آنلاین کلیک کنید و از طریق درگاه شاپرک پرداخت نمایید. بعد از این مرحله لینک دانلود برایتان فعال خواهد شد و بلافاصله می توانید لیست تاجران و بازرگانان ترکمنستان را دانلود کنید.

نکته: برای مشاهده فایل pdf بر روی موبایل باید از اپلیکیشن سندخوان استفاده کنید.

 

لیست شماره موبایل تاجران و بازرگانان ترکمنستان

در مجموعه  بانک شماره موبایل تاجران و بازرگانان ترکمنستان، اطلاعات بصورت تفکیک ارائه شده است. اگر در زمینه ارائه خدمات به تاجران و بازرگانان ترکمنستان فعالیت می کنید ، شما می توانید از آرشیو موبایل تاجران و بازرگانان ترکمنستان استفاده کنید و به راحتی اس ام اس های تبلیغاتی ارسال کنید.

برای تهیه لیست شماره موبایل تاجران و بازرگانان ترکمنستان و یا به عبارت دیگر  شماره موبایل تاجران و بازرگانان ترکمنستان، تلاش و دقت فراوانی صورت گرفته است.

 

دسته بندی تاجران و خریداران

تاجران و خریداران صادرات گل و گیاهتاجران و خریداران صادرات گلاب و عرقیجاتتاجران و خریداران صادرات لبنیاتتاجران و خریداران صادرات محصولات پتروشیمی.تاجران و خریداران صادرات مبل و مبلمانتاجران و خریداران صادرات کیف و کفشتاجران و خریداران صادرات میلگرد و نبشیتاجران و خریداران صادرات ماهی و میگوتاجران و خریداران صادرات مواد غذاییتاجران و خریداران صادرات میوه خشکتاجران و خریداران صادرات میوه و تره بارتاجران و خریداران صادرات اب معدنیتاجران و خریداران صادرات کاشی و سرامیکتاجران و خریداران صادرات پلاستیکتاجران و خریداران صادرات عسلتاجران و خریداران صادرات خشکبارتاجران و خریداران صادرات کشمشتاجران و خریداران صادرات SSSSتاجران و خریداران صادرات SSSSتاجران و خریداران صادرات SSSSتاجران و خریداران صادرات SSSSتاجران و خریداران صادرات SSSSتاجران و خریداران صادرات SSSSتاجران و خریداران صادرات SSSSتاجران و خریداران صادرات SSSS 

 • 09157087266

  09157087266

  شنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۳ ساعت ۱۶:۰۰:۰۰

  چرا فایل دانلود شده باز نمیشه

  نام کاربری: برای ارسال کامنت، باید ابتدا وارد سایت شوید.
سوالی دارید؟ اینجا بپرسید...
نام کاربری: برای ارسال کامنت، باید ابتدا وارد سایت شوید.