سردخانه های میوه | شماره تماس و مشخصات

سردخانه های میوه | شماره تماس و مشخصات
قیمت: ۹۳,۰۰۰ تومان
برای خرید شماره موبایل خود را وارد نمایید:

بانک اطلاعات سردخانه های میوه دارای تعداد 812 شماره تماس و مشخصات سردخانه های میوه می باشد که این لیست سردخانه های میوه با توجه به تخصص سایت ابرفایل در همین زمینه تهیه و جمع آوری شده است. این مجموعه که از جمله کاملترین لیست موجود کنونی می باشد به تفکیک استان و شهر مشخصات ارائه شده است.

شما میتوانید از یکی از گسترده ترین و بروزترین دایرکتوری لیست شماره سردخانه های میوه جهت تبلیغات هدفمند و گسترده خود استفاده کنید.

 

روش خرید بانک سردخانه های میوه

جهتر جهت خرید بصورت آنلاین فیلدهای خرید را پر نموده و بر روی گزینه خرید کلیک کنید. بعد از پرداخت از طریق درگاه بانک ملت، لینک خرید برای شما فعال خواهد شد. در فیلم زیر مراحل خرید توضیح داده شده است:

 

فیلم

 

برخی از فایلها بصورت فشرده می باشد که از طریق نرم افزار WinRar آنرا از حالت فشرده خارج کنید.

 

تلفن تماس بخش فروش و مشاوره

جهت راهنمایی خرید: با همکارمان ( آقای فرقانی ) 09134585125 تماس بگیرید.

 

محتویات:

این مجموعه ارزشمند در قالب یک فایل اکسل حاوی: تعداد 812 رکورد شامل شماره تماس، شهر و استان و اکثریت با مشخصات کامل بصورت مرتب و منظم و دسته بندی شده ارائه شده است.

 

نمونه لیست سردخانه های میوه کل کشور

ردیف نوع فعالیت نام شرکت / واحد نام مدیر تلفن نام شهر آدرس
۱ سردخانه سردخانه ارس دونار معمارزاده     مراغه خارج شهرک مراغه پشت انبار سیلو

 

لیست سردخانه های کل کشور

۲ سردخانه سردخانه یخ سازی ارس جلفا     جلفا خارج شهرک جلفا جاده قدیم جلفا قریه شجاع

 

آدرس سردخانه های کل کشور

۳ سردخانه سردخانه ییلاق متبصری     مراغه خارج شهرک مراغه – کیلومتر ۳ جاده هشترود ۳۰۰ متری جاده دانشگاه پرستاری

 

تلفن سردخانه های کل کشور
۴ سردخانه سردخانه شجره ( شرکت پخش سراسری بانی چاو)     تبریز خارج شهرک تبریز- ج آذرشهر- نرسیده به شهرک رجائی
۵ سردخانه سردخانه سلامت     صوفیان خارج شهرک شبستر-ج صوفیان تبریز جنب آذریت- پشت آجر ماسه آهکی آذربایجان
۶ سردخانه سردخانه قیزیل المای سلطان     ملکان خارج شهرک شهرک صنعتی ملکان
۷ سردخانه سردخانه ساسان سرد سهند     تبریز خارج شهرک کیلومتر۲۰جاده تبریز – تهران (پلیس راه ابتدای جاده باسمنج) روبروی شرکت کلر پارس
۸ سردخانه سردخانه سهندان     تبریز خارج شهرک ج تهران کیلومتر ۷ جنب قند حبه تبریز
۹ سردخانه سردخانه بالای صفر ۴۰۰۰ تنی     اهر خارج شهرک اهر شهرک صنعتی اهر سردخانه عدالت
۱۰ سردخانه سردخانه احمدغفرانی-علی مطلع-علیرضاآقاجانزاده     سراب خارج شهرک کیلومتر۱۴ جاده سراب ـاردبیل-شهرک صنعتی- جنب شرکت آریالبن سراب
 

لیست شماره تماس سردخانه های میوه

در مجموعه شماره سردخانه های میوه اطلاعات به تفکیک استان و شهر می باشد. اگر در زمینه ارائه خدمات و محصولات به سردخانه های میوه فعالیت می کنید و یا شغل شما مرتبط با سردخانه های میوه است ما به شما این پکیج ارزشمند را پیشنهاد میدهیم.

 

بانک شماره تلفن سردخانه های میوه

از آرشیو سردخانه های میوه موجود در این پکیج می توانید به راحتی جهت ارسال اس ام اس تبلیغاتی استفاده کنید | کافیست شماره های خریداری و دانلود شده را درون پنل ارسال اس ام اس قرار بدید و بصورت انبوه برای سردخانه های میوه مورد نظر ارسال اس ام اس تبلیغاتی داشته باشید.

 

شماره تلفن سردخانه های میوه

شماره تلفن سردخانه های میوه و یا به عبارت دیگر بانک شماره سردخانه های میوه ، برای اینکه تهیه شود نیازمند تلاش و اعمال دقت فراوان است . برای این کار هزینه های مادی و غیر مادی زیادی صرف می شود و این هزینه ها در تحقق یک هدف است و آن هدف مفید بودن آن شماره موبایل سردخانه های میوه برای کابران سایت AbarFile.ir و شما مخاطب عزیز است.

 

بازاریابی هدفمند از شماره موبایل سردخانه های میوه

همان‌طور که گفتیم هر کسب ‌و کاری در ابتدا باید جامعه هدف خود را شناسایی کنید اگر جامعه هدف شما نیز جامعه سردخانه های میوه است اولین گام تهیه یک گنجینه ارزشمند از اطلاعات سردخانه های میوه است تا ضمن رونق و بازخورد فراوان برای کسب ‌و کار شما تجربه کمترین هزینه و بیش‌ترین بازدهی برای شما به ارمغان آید.

خدمات و محصولات متنوعی را می‌توانیم نام ببریم که به جامعه سردخانه های میوه گره‌خورده است و شما از طریق بازاریابی هدفمند می‌توانید بهترین بازخوردها را بگیرید. امروزه نیز داشتن یک بانک اطلاعاتی یک امر بسیار مهم است.

شما با استفاده از این سیستم نوین اطلاعاتی می‌توانید با ارسال پیامک و یا تماس تلفنی با شماره موبایل سردخانه های میوه حال کسب‌وکار خود را خوب کنید.

اگر بخواهیم تنها بعضی از ویژگی‌های بازاریابی هدفمند از طریق بانک اطلاعات سردخانه های میوه را نام ببریم می‌توانیم به موارد زیر اشاره‌ای داشته باشیم:

  • صرفه‌جویی در وقت و هزینه‌های تبلیغاتی
  • بازدهی بسیار بالا نسبت به هر نوعی از تبلیغات
  • دسترسی به شماره تلفن شخصی بهترین سردخانه های میوه
  • گسترش و رونق کسب‌وکار در سطوح بسیار بالا

 

چرا باید بانک اطلاعات شماره موبایل سردخانه های میوه را از سایت ابرفایل تهیه کنید؟

همان‌طور که می‌دانید سایت ابرفایل به ‌عنوان ارائه کننده بانک اطلاعات موبایل مشاغل ایران است و افراد زیادی درزمینهٔ های مختلف شغلی به ما اعتماد کردند یکی از مهم‌ترین اصولی که باید در هنگام تهیه هر نوع و دسته‌ای از بانک‌های اطلاعاتی رعایت کنید تعداد اطلاعات و یا همان رکورد اطلاعات است.

ما با در دست داشتن بیشترین تعداد رکورد درزمینهٔ های مختلف شغلی و حتی بانک اطلاعات موبایل سردخانه های میوه تجربه بسیار خوبی را برای شما به ارمغان می ‌آوریم البته این نکته نیز حائز اهمیت است که در بانک‌های اطلاعاتی صرفا بالا بودن تعداد رکورد مهم نیست. چراکه می‌تواند همه شماره‌ها یا تعدادی از آن‌ها شماره‌های سوخته باشند و باعث اتلاف وقت و هزینه‌های شما شود.

ما این اطمینان را بار دیگر به شما می‌دهیم که صحت اطلاعات ما در حد بسیار بالایی است.

 

ویژگی‌های اصلی پکیج شماره تلفن سردخانه های میوه:

- بیش از 812 اسم، فامیل و مشخصات
- آپدیت و به‌روزرسانی همیشگی لیست
- امکان تهیه یک شاخه خاص به‌صورت تکی
- قیمت استثنایی پکیج در مقابل اطلاعات صحیح و جامع اعضای صنف
- کیفیت بالای اطلاعات با درصد خطای بسیار کم
- امکان ارسال پیامک‌های تبلیغاتی هدفمند به شماره تلفن سردخانه های میوه

 

لیست مشاغل

بانک موبایل مشاغل | مشاغل و اصناف گوناگونبانک موبایل مشاغل | مدیران شرکتها و کارخانجااتبانک موبایل مشاغل | شرکتهای ساختمانیبانک موبایل مشاغل | طب و پزشکانبانک موبایل مشاغل | اعضاء انظام مهندسینبانک موبایل مشاغل | حوزه آموزش


تلفن تماس بخش فروش و مشاوره

جهت راهنمایی و خرید بانک اطلاعات موبایل سردخانه های میوه: با همکارمان (آقای فرقانی09134585125 تماس بگیرید.

توجه: در صورت عدم پاسخگویی لطفا یک پیامک با عنوان خرید بانک اطلاعاتی سردخانه های میوه به شماره 09132588101 بدهید تا با شما تماس گرفته شود.

سوالی دارید؟ اینجا بپرسید...
نام کاربری: برای ارسال کامنت، باید ابتدا وارد سایت شوید.