وبلاگ ابرفایل

صادرات پلاستیک

جهت خرید لیست تاجران و خریداران خارجی پلاستیک روی همین متن کلیک کنید.

 

ادامه‌ی مطلب
عقد صلح چیست ؟ شرایط و طرفین عقد صلح نامه

صلح در لغت به معنی آشتی، دوستی، توافق و سازش آمده و در اصطلاح حقوقی عبارت است از تراضی بر امری خواه تملیک عین باشد یا منفعت ، یا اسقاط دین یا حق و یا غیر از آن. در واقع به تعبیر حقوقی دایره عقد و قرارداد صلح آنقدر وسیع و گسترده است که قانونگذار در ماده 758 قانون مدنی می گوید : ((صلح در مقام معاملات هر چند نتیجه معامله را که به جای ان واقع شده است می دهد لیکن شرایط و احکام خاصه آن معامله را ندارد .....)) عبارت اخری این نحوه نگارش قانونگذار این است که با صلح نه تنها می توان به مقصود و اثر مندرج در هر یک از عقود معین رسید بلکه قراردادهای آزاد موضوع ماده 10 قانون مدنی را هم به طور کامل پوشش می دهد. البته از این قاعده کلی، قرارداد خاص نکاح را که فقط با تشریفات و جریان صیغه مخصوص و فقط بین دو غیر هم جنس و عاری از موانع نکاح حاصل می شود ، باید استثنا نمود.

ادامه‌ی مطلب
صادرات آب معدنی

جهت خرید لیست تاجران و خریداران خارجی آب معدنی روی همین متن کلیک کنید.

 

ادامه‌ی مطلب
نحوه دریافت پول از مشتری خارجی

نحوه دریافت پول از مشتری خارجی

 
جدول محتوا
 
 
  1. روش های انتقال پول در صادرات
  2. استفاده از ارز دیجیتال برای انتقال پول در صادرات
  3. رفتار حرفه ای در دریافت پول از مشتریان خارجی در صادرات
  4. نحوه ایجاد اعتماد برای مشتریان خارجی در صادرات
  5. چگونه هنگام دریافت پول به مشتری خارجی اطلاعات بدهیم؟

ادامه‌ی مطلب
پیش شماره موبایل سیمکارت همراه اول

پیش شماره سیمکارت های همراه اول : شرکت همراه اول از نظر پیش شماره به ۱۰ کد تقسیم می شود که این ۱۰ کد برای ۸ منطقه مختلف تعریف شده اند. شما می توانید با استفاده از جدول زیر از پیش شماره های   سیمکارت های همراه اول هر شهر آگاه شوید.

ادامه‌ی مطلب
صفر تا صد صادرات کالا به عراق

کشور عراق یکی از کشورهای همسایه ایران است که بعد از رژیم صدام حسین، روابط تجاری خوبی را با ایران برقرار کرده است. پایتخت این کشور بغداد است و به طور کلی آب و هوایی گرمسیری دارد. در طول زمان‌های مختلف، انواع فرهنگ‌ها و ادیان در کشور عراق جای گرفته‌اند، اما اکثریت ساکنین عراق را اعراب سنی، اعراب شیعه و کردها تشکیل می‌دهند. در میان کشورهای همسایه، بیشترین مرز مشترک ایران با کشور عراق است، همین موضوع، عراق را به یکی از شرکای تجاری ایران برای ارسال کالا تبدیل کرده است و تجار و بازرگانان بسیاری به دنبال صادرات به عراق هستند.

ادامه‌ی مطلب
بانک اطلاعات دندانپزشکان تهران ✔️جدید| لیست اطلاعاتی مشاغل

بانک موبایل دندانپزشکان تهران دارای شماره موبایل، تلفن و مشخصات دندانپزشکان تهران می باشد که این بانک اطلاعات دندانپزشکان تهران با توجه به تخصص سایت ابرفایل در همین زمینه تهیه و جمع آوری شده است. این مجموعه به تفکیک رشته، استان و تخصص ارائه شده است.

ادامه‌ی مطلب
لیست دندانپزشکان ایران ✔️جدید| بانک شماره موبایل | مشاغل

بانک اطلاعات دندانپزشکان ایران دارای شماره موبایل و مشخصات دندانپزشکان ایران می باشد که این  لیست دندانپزشکان ایران با توجه به تخصص سایت ابرفایل در همین زمینه تهیه و جمع آوری شده است. این مجموعه به تفکیک رشته، استان و تخصص ارائه شده است.

ادامه‌ی مطلب
لیست دندانپزشکان کل کشور ✔️جدید| بانک شماره موبایل | مشاغل

بانک اطلاعات دندانپزشکان کل کشور دارای شماره موبایل و مشخصات دندانپزشکان کل کشور می باشد که این  لیست دندانپزشکان کل کشور با توجه به تخصص سایت ابرفایل در همین زمینه تهیه و جمع آوری شده است. این مجموعه به تفکیک رشته، استان و تخصص ارائه شده است.

ادامه‌ی مطلب
لیست دندان پزشکان کشور ✔️جدید| بانک شماره موبایل | مشاغل

بانک اطلاعات دندان پزشکان کشور دارای شماره موبایل و مشخصات دندان پزشکان کشور می باشد که این  لیست دندان پزشکان کشور با توجه به تخصص سایت ابرفایل در همین زمینه تهیه و جمع آوری شده است. این مجموعه به تفکیک رشته، استان و تخصص ارائه شده است.

ادامه‌ی مطلب
لیست دندانپزشکان کشور ✔️جدید| بانک شماره موبایل | مشاغل

بانک اطلاعات دندانپزشکان کشور دارای شماره موبایل و مشخصات دندانپزشکان کشور می باشد که این  لیست دندانپزشکان کشور با توجه به تخصص سایت ابرفایل در همین زمینه تهیه و جمع آوری شده است. این مجموعه به تفکیک رشته، استان و تخصص ارائه شده است.

ادامه‌ی مطلب